Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Intel Pentium 740 procesor 1,73 GHz Pudełko 2 MB L2

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Intel
Rodzina produktu:
Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzina produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.
Pentium
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
740
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
BX80536GE1733FJ
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
5032037005456 show
Kategoria
Centralna Jednostka Komputera (CPU) lub (mikro) procesor jest częścią komputera, w której odbywa się najwięcej obliczeń. Pod względem mocy obliczeniowej, procesor jest najważniejszym elementem systemu komputerowego, a więc wydajność komputera w dużej mierze zależy od wydajności procesora. Przez długi okres czasu wydajność procesora była określana przez ilość MHz wyznaczającą częstotliwość zegara, jednak w dzisiejszych czasach częstotliwość zegara nie ma już więcej wiele wspólnego z szybkością procesora. Jednym z najlepszych sposobów aby porównać różne procesory jest przyjrzenie się standardom w Internecie. Proszę uważać przy zakupie procesora, aby był kompatybilny z płytą główną, np. aby pasował do odpowiedniego gniazda.
Procesory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezIntel: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 17207
Statystyki oparte są o 87748 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 85697 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 09 wrz 2019 04:08:52
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Intel Pentium 740 procesor 1,73 GHz Pudełko 2 MB L2 :
Krótki, edytorski opis Intel Pentium 740 procesor 1,73 GHz Pudełko 2 MB L2

Pentium M Processor 740
(2M Cache, 1.73 GHz, 533 MHz FSB)
Więcej>>>
Intel Pentium 740 procesor 1,73 GHz Pudełko 2 MB L2:
Oficjalny tekst marketingowy Intel Pentium 740 procesor 1,73 GHz Pudełko 2 MB L2 został dodany przez producenta

Udoskonalona technologia Intel SpeedStep®
Udoskonalona technologia Intel SpeedStep® zapewnia wysoką wydajność przy jednoczesnym obniżeniu zapotrzebowania na energię, istotnego w przypadku systemów przenośnych. Tradycyjna technologia Intel SpeedStep® przełącza zarówno napięcie, jak i częstotliwość pomiędzy wysokimi i niskimi poziomami w odpowiedzi na obciążenie procesora. Udoskonalona technologia Intel SpeedStep® powstała w oparciu o tę architekturę z zastosowaniem takich strategii konstrukcyjnych, jak oddzielenie zmian napięcia i częstotliwości zegara oraz dystrybucja i przywracanie sygnału zegarowego.

Funkcje Execute Disable Bit
Obsługa sprzętowej funkcji zabezpieczeń Execute Disable Bit może zmniejszyć narażenie na działanie wirusów i ataków opartych na złośliwych kodach oraz zapobiec wykonywaniu i rozprzestrzenianiu się na serwerze i w sieci szkodliwego oprogramowania.

Krótkie podsumowanie opisu Intel Pentium 740 procesor 1,73 GHz Pudełko 2 MB L2:
To krótkie podsumowanie Intel Pentium 740 procesor 1,73 GHz Pudełko 2 MB L2 arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Intel Pentium 740, Intel Pentium Mobile, 1,73 GHz, H-PBGA479, PPGA478, 90 nm, 32-bit, 533 Mhz

Długie podsumowanie opisu Intel Pentium 740 procesor 1,73 GHz Pudełko 2 MB L2:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Intel Pentium 740 procesor 1,73 GHz Pudełko 2 MB L2 oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Intel 740, Pentium. Typ procesora: Intel Pentium Mobile, Taktowanie procesora: 1,73 GHz, Gniazdko procesora: H-PBGA479, PPGA478. Termiczny układ zasilania (TDP): 27 W. Liczba przetwarzających tranzystorów: 144 M, Die Size przetwarzania: 87 mm², Liczba tranzystorów układu graficznego & IMC Die: 144 M. Wielkość opakowania procesora: 35 x 35 mm. Pamięć cache: 2 MB

Procesor
Typ procesora *
Seria procesorów do których dany procesor należy.
Intel Pentium Mobile
Taktowanie procesora *
Prędkość mikroprocesora przy wykonywaniu poleceń czy włączaniu wibracji. Procesor wymaga określonej liczby cykli lub tyknięć zegara, aby wykonać konkretne polecenie. Im szybsze tempo, tym szybszy procesor i jego możliwośći. Prędkości zegara określa się zwykle w MHz (gdzie 1 MHz to 1 milion cykli na sekundę) lub w GHz (1 GHz to 1 tysiąc milionów cykli na sekundę). Im szybszy procesor, tym komputer będzie działał wydajniej.
1,73 GHz
Liczba rdzeni procesora *
Liczba rdzeni w procesorze. Niektóre procesory posiadają jeden rdzeń, inne wyposażone są w 2 (np. Intel Core Duo) lub więcej (np. Intel Xeon E7-285 ma 10 rdzeni).
1
Gniazdko procesora *
Komponenty mechaniczne i połączenia elektryczne pomiędzy mikroprocesorem a obwodem drukowanym (PCB). Pozwala to na wymianę procesora bez potrzeby lutowania.
H-PBGA479, PPGA478
Litografia procesora *
Proces wykonywany przez procesor, np. procesor w komputerze.
90 nm
Pudełko *
Plastikowy lub metalowy pojemnik na różne komponenty.
Yes
Model procesora *
Numer modelu procesora w komputerze.
740
Liczba wątków *
1
Tryby operacyjne procesora *
Tryby działania procesora, które ograniczają rodzaj i zakres wykonywanych operacji. Umożliwia to szybsze działanie systemu operacyjnego.
32-bit
Magistrala systemowa
Interfejs łączący procesor z komputerem, możliwe jest również połączenie z innymi procesorami.
533 Mhz
Seria procesora
Intel Pentium M 700 series
Procesor cache
2 MB
Typ procesora pamięci
L2
Współczynnik Magistrala/Rdzeń
13
Parytet FSB
No
Typ magistrali
FSB
Nazwa kodowa procesora
Dothan
Procesor ARK ID
27590
Pamięć
Kod korekcyjny
ECC oznacza Kodowanie korekcyjne i jest to jest pamięć, która jest w stanie wykryć i skorygować niektóre błędy pamięci bez interwencji użytkownika.
No
Moc
Termiczny układ zasilania (TDP) *
27 W
Cechy
Execute Disable Bit
Yes
Stan spoczynku
No
Liczba przetwarzających tranzystorów
144 M
Die Size przetwarzania
87 mm²
Liczba tranzystorów układu graficznego & IMC Die
144 M
Wbudowane opcje dostępne
No
Rozszerzenie PAE (Physical Address Extension)
32 bit
Segment rynku
MBL
Cechy
Kod zharmonizowanego systemu (HS)
8473301180
Cechy szczególne procesora
Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology)
Zwiększona wydajność dla oprogramowania wielowątkowego Technologia Intel® Hyper-Threading (Technologia Intel® HT) wpływa na efektywne wykorzystanie zasobów procesora, co umożliwia uruchomienie wielu wątków na każdym rdzeniu i zwiększeniu wydajności procesora. Dostępna w procesorach Intel® Core ™ i Intel® Xeon®, Technologia Intel HT pomaga uruchamiać wymagane aplikacje, jednocześnie chroniąc i zarządzając systemami oraz zapewniając przestrzeń dla rozwoju biznesu.
No
Technologia Intel® Turbo Boost
Zwiększona wydajność w razie potrzeby Technologia Intel® Turbo Boost 2.0 zwiększa wydajność procesora i układu graficznego poprzez zwiększenie częstotliwości operacyjnej, działając tym samym poniżej określonych w specyfikacji limitów. Maksymalna częstotliwość może być inna od podanej w zależności od obciążenia konfiguracji sprzętu, oprogramowania i ogólnej wydajności systemu.
No
Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep
Yes
Technologia Intel® Trusted Execution
No
Intel® Enhanced Halt State
No
Intel® Demand Based Switching
No
Intel® 64
No
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x)
No
Warunki pracy
Rozgałęźnik T
100 °C
Szczegóły Techniczne
Cache procesora
2048 KB
Typ produktu
Podkategoria produktu.
Processor
Przepustowość magistrali
533
Rodzaje magistrali
MHz
Napięcie rdzenia procesora
1.260-1.356 V
Nazwa produktu
Intel Pentium M 740 (2M Cache, 1.73 GHz, 533 MHz FSB)
Status
Discontinued
Nazwa producenta procesora
Intel Pentium
Ostatnia zmiana
63903513
Rodzina produktów
Legacy Intel Pentium Processor
Prędkość magistrala
533 MHz
Waga i rozmiary
Wielkość opakowania procesora
35 x 35 mm
Pozostałe funkcje
Pamięć cache
2 MB
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-07-31 15:33:38
Uk has collected 1 expert review for Intel Pentium 740 processor 1.73 GHz Box 2 MB L2 and the rating is 75 of 100. Click below and use Uk to find all ratings, product awards and conclusions.
75%
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-07-31 15:33:39
Nl heeft 1 proffesionele recensie voor Intel Pentium 740 processor 1,73 GHz Box 2 MB L2 gevonden en de beoordeling is 75 van de 100. Klik hieronder om naar testseek te gaan en voor alle productbeoordelingen, -testen en -conclusies.
75%
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-07-31 15:33:38
Fr a recueilli 1 avis d’experts pour Intel Pentium 740 processeur 1,73 GHz Boîte 2 Mo L2 et la note moyenne est de 75 sur 100. Cliquez sur l’onglet ci-dessous et utilisez Testseek pour voir toutes les notes, les prix de produits et les conclusions.
75%
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-07-31 15:33:38
De hat 1 Expertenmeinung für Intel Pentium 740 Prozessor 1,73 GHz Box 2 MB L2 zusammengestellt, die Beurteilung ist 75 von 100. Klicken Sie unten und nutzen Sie Testseek um alle Beurteilungen, Produktauszeichnungen und Schlussfolgerungen sehen zu können.
75%
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-07-31 15:33:38
Testseek ha raccolto 1 recensione da parte di esperti per Intel Pentium 740 processore 1,73 GHz Scatola 2 MB L2 e la valutazione è di 75 su 100. Fate clic qui sotto e usate Testseek per visualizzare tutte le valutazioni, i premi ricevuti dal prodotto e le conclusioni.
75%
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-07-31 15:33:39
Es ha coleccionado 1 opiniones de expertos para Intel Pentium 740 procesador 1,73 GHz Caja 2 MB L2 y la calificación media es 75 de 100. Haga click abajo y use Testseek para poder ver todas las calificaciones, galardones y conclusiones del producto.
75%
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-07-31 15:33:39
Dk har samlet 1 ekspertanmeldelse for Intel Pentium 740 processor 1,73 GHz Kasse 2 MB L2 og bedømmelsen er 75 af 100. Klik nedenfor og brug Dk til at finde bedømmelser, produktpriser og konklusioner.
75%
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-07-31 15:33:39
Se har samlat in 1 experttest för Intel Pentium 740 processorer 1,73 GHz Låda 2 MB L2 och det genomsnittliga betyget är 75 av 100. Klicka nedanför och använd Se för att se alla betyg, utmärkelser och kommentarer.
75%
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-07-31 15:33:39
Es has recollit 1 revisions d'experts per Intel Pentium 740 Processador 1,73 GHz Requadre 2 MB L2 i la qualificació és de 75 sobre 100. Feu clic a continuació i utilitzeu Testseek per veure totes les qualificacions, premis de productes i conclusions.
75%
Źródło Komentarze recenzji Wynik
pcstats.com
Updated:
2011-07-31 15:33:38
The Pentium M 740 has a default clock speed of 1.73 GHz, runs on a 533 MHz (Front Side Bus) FSB and comes with a large 2MB of L2 cache.
75%
Pokaż wszystkie
Customer service details