Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Intel 760 procesor 2 GHz Pudełko 2 MB L2

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Intel
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
760
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
BX80536GE2000FJ
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
5032037005463 show
Kategoria
Centralna Jednostka Komputera (CPU) lub (mikro) procesor jest częścią komputera, w której odbywa się najwięcej obliczeń. Pod względem mocy obliczeniowej, procesor jest najważniejszym elementem systemu komputerowego, a więc wydajność komputera w dużej mierze zależy od wydajności procesora. Przez długi okres czasu wydajność procesora była określana przez ilość MHz wyznaczającą częstotliwość zegara, jednak w dzisiejszych czasach częstotliwość zegara nie ma już więcej wiele wspólnego z szybkością procesora. Jednym z najlepszych sposobów aby porównać różne procesory jest przyjrzenie się standardom w Internecie. Proszę uważać przy zakupie procesora, aby był kompatybilny z płytą główną, np. aby pasował do odpowiedniego gniazda.
Procesory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezIntel: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 13075
Statystyki oparte są o 92214 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 90123 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 18 May 2020 10:11:35
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Intel 760 procesor 2 GHz Pudełko 2 MB L2 :
Krótki, edytorski opis Intel 760 procesor 2 GHz Pudełko 2 MB L2

Pentium M Processor 760
(2M Cache, 2.00A GHz, 533 MHz FSB)
Więcej>>>
Intel 760 procesor 2 GHz Pudełko 2 MB L2:
Oficjalny tekst marketingowy Intel 760 procesor 2 GHz Pudełko 2 MB L2 został dodany przez producenta

Udoskonalona technologia Intel SpeedStep®
Udoskonalona technologia Intel SpeedStep® zapewnia wysoką wydajność przy jednoczesnym obniżeniu zapotrzebowania na energię, istotnego w przypadku systemów przenośnych. Tradycyjna technologia Intel SpeedStep® przełącza zarówno napięcie, jak i częstotliwość pomiędzy wysokimi i niskimi poziomami w odpowiedzi na obciążenie procesora. Udoskonalona technologia Intel SpeedStep® powstała w oparciu o tę architekturę z zastosowaniem takich strategii konstrukcyjnych, jak oddzielenie zmian napięcia i częstotliwości zegara oraz dystrybucja i przywracanie sygnału zegarowego.

Funkcje Execute Disable Bit
Obsługa sprzętowej funkcji zabezpieczeń Execute Disable Bit może zmniejszyć narażenie na działanie wirusów i ataków opartych na złośliwych kodach oraz zapobiec wykonywaniu i rozprzestrzenianiu się na serwerze i w sieci szkodliwego oprogramowania.

Krótkie podsumowanie opisu Intel 760 procesor 2 GHz Pudełko 2 MB L2:
To krótkie podsumowanie Intel 760 procesor 2 GHz Pudełko 2 MB L2 arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Intel 760, Intel Pentium Mobile, 2 GHz, H-PBGA479, PPGA478, 90 nm, Intel, 32-bit

Długie podsumowanie opisu Intel 760 procesor 2 GHz Pudełko 2 MB L2:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Intel 760 procesor 2 GHz Pudełko 2 MB L2 oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Intel 760. Typ procesora: Intel Pentium Mobile, Taktowanie procesora: 2 GHz, Gniazdko procesora: H-PBGA479, PPGA478. Termiczny układ zasilania (TDP): 27 W. Liczba przetwarzających tranzystorów: 144 M, Die Size przetwarzania: 87 mm², Liczba tranzystorów układu graficznego & IMC Die: 144 M. Wielkość opakowania procesora: 35 x 35 mm. Pamięć cache: 2 MB

Procesor
Producent procesora *
Producent procesora.
Intel
Typ procesora *
Seria procesorów do których dany procesor należy.
Intel Pentium Mobile
Taktowanie procesora *
Prędkość mikroprocesora przy wykonywaniu poleceń czy włączaniu wibracji. Procesor wymaga określonej liczby cykli lub tyknięć zegara, aby wykonać konkretne polecenie. Im szybsze tempo, tym szybszy procesor i jego możliwośći. Prędkości zegara określa się zwykle w MHz (gdzie 1 MHz to 1 milion cykli na sekundę) lub w GHz (1 GHz to 1 tysiąc milionów cykli na sekundę). Im szybszy procesor, tym komputer będzie działał wydajniej.
2 GHz
Liczba rdzeni procesora *
Liczba rdzeni w procesorze. Niektóre procesory posiadają jeden rdzeń, inne wyposażone są w 2 (np. Intel Core Duo) lub więcej (np. Intel Xeon E7-285 ma 10 rdzeni).
1
Gniazdko procesora *
Komponenty mechaniczne i połączenia elektryczne pomiędzy mikroprocesorem a obwodem drukowanym (PCB). Pozwala to na wymianę procesora bez potrzeby lutowania.
H-PBGA479, PPGA478
Litografia procesora *
Proces wykonywany przez procesor, np. procesor w komputerze.
90 nm
Magistrala systemowa
Interfejs łączący procesor z komputerem, możliwe jest również połączenie z innymi procesorami.
533 Mhz
Seria procesora
Intel Pentium M 700 series
Model procesora *
Numer modelu procesora w komputerze.
760
Liczba wątków *
1
Tryby operacyjne procesora *
Tryby działania procesora, które ograniczają rodzaj i zakres wykonywanych operacji. Umożliwia to szybsze działanie systemu operacyjnego.
32-bit
Procesor cache
2 MB
Typ procesora pamięci
L2
Pudełko *
Plastikowy lub metalowy pojemnik na różne komponenty.
Yes
Współczynnik Magistrala/Rdzeń
15
Parytet FSB
No
Typ magistrali
FSB
Nazwa kodowa procesora
Dothan
Procesor ARK ID
27595
Pamięć
Kod korekcyjny
ECC oznacza Kodowanie korekcyjne i jest to jest pamięć, która jest w stanie wykryć i skorygować niektóre błędy pamięci bez interwencji użytkownika.
No
Moc
Termiczny układ zasilania (TDP) *
27 W
Cechy
Technologia Execute Disable Bit (EDB)
Yes
Stan spoczynku
No
Liczba przetwarzających tranzystorów
144 M
Die Size przetwarzania
87 mm²
Liczba tranzystorów układu graficznego & IMC Die
144 M
Wbudowane opcje dostępne
Yes
Rozszerzenie PAE (Physical Address Extension)
32 bit
Segment rynku
MBL
Cechy
Kod zharmonizowanego systemu (HS)
8473301180
Cechy szczególne procesora
Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology)
Zwiększona wydajność dla oprogramowania wielowątkowego Technologia Intel® Hyper-Threading (Technologia Intel® HT) wpływa na efektywne wykorzystanie zasobów procesora, co umożliwia uruchomienie wielu wątków na każdym rdzeniu i zwiększeniu wydajności procesora. Dostępna w procesorach Intel® Core ™ i Intel® Xeon®, Technologia Intel HT pomaga uruchamiać wymagane aplikacje, jednocześnie chroniąc i zarządzając systemami oraz zapewniając przestrzeń dla rozwoju biznesu.
No
Technologia Intel® Turbo Boost
Zwiększona wydajność w razie potrzeby Technologia Intel® Turbo Boost 2.0 zwiększa wydajność procesora i układu graficznego poprzez zwiększenie częstotliwości operacyjnej, działając tym samym poniżej określonych w specyfikacji limitów. Maksymalna częstotliwość może być inna od podanej w zależności od obciążenia konfiguracji sprzętu, oprogramowania i ogólnej wydajności systemu.
No
Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep
Yes
Technologia Intel® Trusted Execution
No
Intel® Enhanced Halt State
No
Intel® Demand Based Switching
No
Intel® 64
No
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x)
Simplify Virtualization and Reduce Overheads Intel® Virtualization Technology (Intel® VT) helps make virtualization practical by eliminating performance overheads, reducing complexity, and improving security with hardware assistance. Virtualization allows multiple workloads to share a common set of resources so that a variety of workloads can co-locate while maintaining full isolation from each other.
No
Warunki pracy
Rozgałęźnik T
100 °C
Szczegóły Techniczne
Urodzony
Q2'04
Przepustowość magistrali
533
Rodzaje magistrali
MHz
Data premiery
Q2'04
Cache procesora
2048 KB
Napięcie rdzenia procesora
1.260-1.356 V
Nazwa produktu
Intel Pentium M 760 (2M Cache, 2.00A GHz, 533 MHz FSB)
Typ produktu
Podkategoria produktu.
Processor
Status
Discontinued
Nazwa producenta procesora
Intel Pentium
Ostatnia zmiana
63903513
Rodzina produktów
Legacy Intel Pentium Processor
Prędkość magistrala
533 MHz
Waga i rozmiary
Wielkość opakowania procesora
35 x 35 mm
Pozostałe funkcje
Pamięć cache
2 MB
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-09-14 23:59:06
Uk has collected 2 expert reviews for Intel 760 processor 2 GHz Box 2 MB L2 but no overall score was given. Click below and use Uk to find all ratings, product awards and conclusions.
0%
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-09-14 23:59:09
Nl heeft 2 proffesionele recensies voor Intel 760 processor 2 GHz Box 2 MB L2 verzameld, maar er is geen score hieraan gegeven. Klik hieronder om naar testseek te gaan en voor alle productbeoordelingen, -testen en -conclusies.
0%
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-09-14 23:59:06
Fr a recueilli 2 avis d’experts pour Intel 760 processeur 2 GHz Boîte 2 Mo L2 mais aucune note n’a été accordée. Cliquez sur l’onglet ci-dessous et utilisez Testseek pour voir toutes les notes, les prix de produits et les conclusions.
0%
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-09-14 23:59:06
De hat 2 Expertenmeinungen für Intel 760 Prozessor 2 GHz Box 2 MB L2 zusammengestellt, es wurde aber keine vollständige Beurteilung abgegeben. Klicken Sie unten und nutzen Sie Testseek um alle Beurteilungen, Produktauszeichnungen und Schlussfolgerungen sehen zu können.
0%
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-09-14 23:59:06
Testseek ha raccolto 2 recensioni d aparte di esperti per Intel 760 processore 2 GHz Scatola 2 MB L2 ma non ha ricevuto alcuna valutazione. Fate clic qui sotto e usate Testseek per visualizzare tutte le valutazioni, i premi ricevuti dal prodotto e le conclusioni.
0%
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-09-14 23:59:09
Es ha coleccionado 2 opiniones de expertos para Intel 760 procesador 2 GHz Caja 2 MB L2 pero no ha sido calificado por completo. Haga click abajo y use Testseek para poder ver todas las calificaciones, galardones y conclusiones del producto.
0%
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-09-14 23:59:09
Dk har samlet 2 ekspertanmeldelser for Intel 760 processor 2 GHz Kasse 2 MB L2 men der er ikke blevet givet nogen generel score. Klik nedenfor og brug Dk til at finde alle bedømmelser, produktpriser og konklusioner.
0%
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-09-14 23:59:06
Testseek получил 2 экспертные оценки для Intel 760 процессор 2 GHz Блок (стойка) 2 MB L2, но общая оценка не была предоставлена. Нажмите ниже, чтобы использовать Testseek для поиска всех рейтингов, наград продукта и заключений.
0%
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-09-14 23:59:09
Se har samlat in 2 experttester för Intel 760 processorer 2 GHz Låda 2 MB L2 men inget genomsnittligt betyg har angivits. Klicka nedanför och använd Se för att se alla utmärkelser och kommentarer.
0%
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-09-14 23:59:09
Es has recollit 2 revisions d'experts per Intel 760 Processador 2 GHz Requadre 2 MB L2 però no s'ha trobat cap puntuació global. Feu clic a continuació i utilitzeu Testseek per veure totes les qualificacions, premis de productes i conclusions.
0%
Źródło Komentarze recenzji Wynik
tbreak.ae
Updated:
2016-12-04 02:12:19
Remember how some time back the Pentium M was benchmarked in a desktop environment and everybody got excited with the numbers it was posted? A small problem at that time was that the technology and features of the 855 chipset were limited or dated. It...
Dolna linia It’s quite clear that this CPU is great for gamers and enthusiasts. We could only take this CPU upto 160MHz FSB because thats as high as the motherboard allowed. Even at that speed, it was giving other higher end CPUs quite a bit of trouble so we&rs...
0%
Techreport.com
Updated:
2011-09-14 23:59:03
ALTHOUGH INTEL HAS BEEN STRUGGLING on the desktop front of late, things on the mobile side have been going just fine, thank you. In fact, the Pentium M has been doing so well that Intels desktop line will eventually be migrating to a processor based o...
Dolna linia From a performance perspective, its clear that the Turion 64 is the winner. By my count, the Pentium M was faster in only five of the tests, and one of those (the hardware OpenGL test in Cinebench) was probably due to graphics drivers. The rest were e...
0%
tbreak.ae
Updated:
2011-09-14 23:59:05
Remember how some time back the Pentium M was benchmarked in a desktop environment and everybody got excited with the numbers it was posted? A small problem at that time was that the technology and features of the 855 chipset were limited or dated. It...
Dolna linia It’s quite clear that this CPU is great for gamers and enthusiasts. We could only take this CPU upto 160MHz FSB because thats as high as the motherboard allowed. Even at that speed, it was giving other higher end CPUs quite a bit of trouble so we&rs...
0%
Customer service details
Array