Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Intel EtherExpress Pro 100VE ENet PCI CNR 5pk karta sieciowa

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Intel
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
EtherExpress Pro 100VE ENet PCI CNR 5pk
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
CNLA6000PAK5
Kategoria
NIC lub karta sieciowa jest płytą drukowaną lub chipem, umożliwiającą komputerowi komunikację z innymi komputerami w sieci. Po podłączeniu do sieci, komputery mogą udostępniać strony internetowe, pliki, drukarki i inne zasoby. Najbardziej popularnym standardem sieci jest Ethernet, który może być rozpoznany przez prostokątne złącza zawierające osiem przewodów. Sieć bezprzewodowa ze standardem 802.11b oraz z szybszym 802.11g staje się coraz bardziej popularna zarówno w domu jak i w biurze, jednak nie jest jeszcze tak szybka jak sieć przewodowa (Ethernet). Miejsce publiczne z dostępem do bezprzewodowego Internetu nazywa się "hot spot".
karty sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Intel: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 9707
Statystyki oparte są o 74624 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72898 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 23 lis 2017 13:29:05
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Limited lifetime warranty
Długa nazwa produktu Intel EtherExpress Pro 100VE ENet PCI CNR 5pk karta sieciowa :
Krótki, edytorski opis Intel EtherExpress Pro 100VE ENet PCI CNR 5pk karta sieciowa

Intel Pro 100 VE Desktop Adapter (10 100 CNR 5Pk)
Więcej>>>

Intel EtherExpress Pro 100VE ENet PCI CNR 5pk karta sieciowa:
Oficjalny tekst marketingowy Intel EtherExpress Pro 100VE ENet PCI CNR 5pk karta sieciowa został dodany przez producenta
Reliable 10/100 connections. Integrated CNR form factor.
Intel® SingleDriver™ technology—one driver suite works with all Intel® PRO/100 adapters (desktop, server and mobile) and with top PC OEMs.
Full driver support for most common operating systems. Low power 10/100 support. PC99 compliant. Wired for Management 2.0 (PXE, WOL, DMI 2.0, ACPI). DMI/SNMP/WMI instrumentation.
Intel® PROSet Utility. Preboot execution support enabled (PXE 2.0).
5 packs.
Krótkie podsumowanie opisu Intel EtherExpress Pro 100VE ENet PCI CNR 5pk karta sieciowa:
To krótkie podsumowanie Intel EtherExpress Pro 100VE ENet PCI CNR 5pk karta sieciowa arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Intel EtherExpress Pro 100VE ENet PCI CNR 5pk, Przewodowy
Długie podsumowanie opisu Intel EtherExpress Pro 100VE ENet PCI CNR 5pk karta sieciowa :

Intel EtherExpress Pro 100VE ENet PCI CNR 5pk. Technologia łączności: Przewodowy

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Intel EtherExpress Pro 100VE ENet PCI CNR 5pk karta sieciowa oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Łączność
Technologia łączności *
Przewodowy
Przepustowość
Szybkość przesyłania danych
Szybkość, z jaką dane mogą być przesyłane MC, wyrażone w jednostkach na sekundę, może się różnić w zależności od konfiguracji sieci.
0,001 Gbit/s
Praca
Pojemność pamięci wewnętrznej
Ilość pamięci, mierzona w megabajtach, zainstalowana na dysku twardym urządzenia
0,006 MB
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
0 - 55 °C