Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Intel WESTBRANCH LGA 775 (Socket T) Micro ATX

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Intel
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
WESTBRANCH
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
KD915GVWBLPAK10
Kategoria
Płyta główna, jest elementem łączącym wszystkie poszczególne części komputera. Często ma kilka zintegrowanych elementów, jakich jak karta dźwiękowa, umożliwiająca komputerowi odtwarzanie muzyki lub karta sieciowa, łącząca komputer z siecią. Standardową formą współczynnika (rozmiar) płyty głównej jest ATX, potrzebna jest przynajmniej jedna midi-tower, aby ją wpasować. Płyty główne MicroATX są często kompletne i mają więcej urządzeń pokładowych jak karta graficzna i mieszczą się w mniejszych obudowach, ale są zazwyczaj mniej rozbudowane.
Płyty główne
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Intel: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 04 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 5017
Statystyki oparte są o 82298 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 04-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 80411 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 12 cze 2018 09:51:22
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Intel WESTBRANCH LGA 775 (Socket T) Micro ATX:
To krótkie podsumowanie Intel WESTBRANCH LGA 775 (Socket T) Micro ATX arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Intel WESTBRANCH, 4 GB, Intel, LGA 775 (Socket T), 800 Mhz, Ethernet/Fast Ethernet, Micro ATX

Długie podsumowanie opisu Intel WESTBRANCH LGA 775 (Socket T) Micro ATX:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Intel WESTBRANCH LGA 775 (Socket T) Micro ATX oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Intel WESTBRANCH. Maksymalna pojemność pamięci: 4 GB. Producent procesora: Intel, Gniazdko procesora: LGA 775 (Socket T), Obsługa procesora FSB: 800 Mhz. Cechy sieci: Ethernet/Fast Ethernet. Rodzaj płyty: Micro ATX. Rodzaj zasilania: ATX

Pamięć
Maksymalna pojemność pamięci
Maksymalna pamięć wewnętrzna dostępna dla danego urządzenia.
4 GB
Procesor
Producent procesora *
Producent procesora.
Intel
Gniazdko procesora *
Komponenty mechaniczne i połączenia elektryczne pomiędzy mikroprocesorem a obwodem drukowanym (PCB). Pozwala to na wymianę procesora bez potrzeby lutowania.
LGA 775 (Socket T)
Obsługa procesora FSB
800 Mhz
Sieć komputerowa
Cechy sieci
Ethernet/Fast Ethernet
Opis ogólny
Rodzaj płyty *
Standard konstrukcji płyty głównej (ATX, BTX itp.)
Micro ATX
Zarządzanie energią
Rodzaj zasilania
Rodzaj źródła energii.
ATX
Pozostałe właściwości
Kontrolujący (drugi) rodzaj interfejsu
PCI Express
Wyjście audio
Rodzaj dźwięku wyjściowego, które wytwarza urządzenie.
Realtek ALC860 audio codec
Karta graficzna
Lista układów, znana również jako koprocesor graficzny; podobna do mikroprocesora zwykle obecnego na graficznych kartach akceleratorowych. Przetwarza grafikę oraz tworzy punkty i linie na ekranie.
Intel GMA900
Gniazdo rozszerzeń
Gniazdo rozszerzeń
Lista WE/WY gniazd kart rozszerzeń, w tym ilość każdego z nich.
2 x PCI 1 x PCI Express
Customer service details