Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Intel PRO 1000T G+FENet PCI RJ45 karta sieciowa

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Intel
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
PRO 1000T G+FENet PCI RJ45
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PWLA8390T
Kategoria
NIC lub karta sieciowa jest płytą drukowaną lub chipem, umożliwiającą komputerowi komunikację z innymi komputerami w sieci. Po podłączeniu do sieci, komputery mogą udostępniać strony internetowe, pliki, drukarki i inne zasoby. Najbardziej popularnym standardem sieci jest Ethernet, który może być rozpoznany przez prostokątne złącza zawierające osiem przewodów. Sieć bezprzewodowa ze standardem 802.11b oraz z szybszym 802.11g staje się coraz bardziej popularna zarówno w domu jak i w biurze, jednak nie jest jeszcze tak szybka jak sieć przewodowa (Ethernet). Miejsce publiczne z dostępem do bezprzewodowego Internetu nazywa się "hot spot".
karty sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Intel: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 10628
Statystyki oparte są o 74624 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72898 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 23 lis 2017 13:21:35
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Intel PRO 1000T G+FENet PCI RJ45 karta sieciowa :
Krótki, edytorski opis Intel PRO 1000T G+FENet PCI RJ45 karta sieciowa

Intel PRO/1000 Desktop Gigabit Adapter
Więcej>>>

Intel PRO 1000T G+FENet PCI RJ45 karta sieciowa:
Oficjalny tekst marketingowy Intel PRO 1000T G+FENet PCI RJ45 karta sieciowa został dodany przez producenta
» Flexible 10/100/1000 connectivity for easy migration
» Optimized for multi-tasking with today's large files and demanding applications
» Give your high performance desktops the bandwidth they need


The Intel PRO/1000 T Desktop Adapter is essential for realizing important productivity gains that are possible in today?s desktop environment, where multiple high-bandwidth applications are open simultaneously and large files are routinely shared. If your plans include upgrading to powerful systems with the Intel Pentium 4 processor and the new Windows XP operating system, then you need desktop connectivity that will help you make the most of them.
Krótkie podsumowanie opisu Intel PRO 1000T G+FENet PCI RJ45 karta sieciowa:
To krótkie podsumowanie Intel PRO 1000T G+FENet PCI RJ45 karta sieciowa arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Intel PRO 1000T G+FENet PCI RJ45, PCI
Długie podsumowanie opisu Intel PRO 1000T G+FENet PCI RJ45 karta sieciowa :

Intel PRO 1000T G+FENet PCI RJ45. Interfejs hosta: PCI

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Intel PRO 1000T G+FENet PCI RJ45 karta sieciowa oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Łączność
Interfejs hosta *
Opis interfejsu hosta produktu
PCI
Przepustowość
Szybkość przesyłania danych
Szybkość, z jaką dane mogą być przesyłane MC, wyrażone w jednostkach na sekundę, może się różnić w zależności od konfiguracji sieci.
1 Gbit/s
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
0 - 55 °C