Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Intermec PM4i drukarka etykiet bezpośrednio termiczny 203 x 203 DPI

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Intermec
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
PM4i
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PM4C810000301120 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Twórz własne, profesjonalnie wyglądające etykiety szybko i wygodnie z pomocą jednej z drukarek etykiet.
Drukarki etykiet
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezIntermec: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 3430
Statystyki oparte są o 90160 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 88062 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 11 mar 2020 10:46:55
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Intermec PM4i drukarka etykiet bezpośrednio termiczny 203 x 203 DPI:
To krótkie podsumowanie Intermec PM4i drukarka etykiet bezpośrednio termiczny 203 x 203 DPI arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Intermec PM4i, bezpośrednio termiczny, 203 x 203 DPI, 200 mm/sek, Srebrny

Długie podsumowanie opisu Intermec PM4i drukarka etykiet bezpośrednio termiczny 203 x 203 DPI:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Intermec PM4i drukarka etykiet bezpośrednio termiczny 203 x 203 DPI oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Intermec PM4i. Technologia druku: bezpośrednio termiczny, Maksymalna rozdzielczość: 203 x 203 DPI, Prędkość druku: 200 mm/sek. Kolor produktu: Srebrny

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Customer service details