Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Iomega Zip Power Supply adapter zasilający/ inwentor

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Iomega
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Zip Power Supply
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
31903 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Adapter zasilający łączy urządzenie z gniazdem elektrycznym za pomocą wtyczki. Używany z urządzeniami elektrycznymi, które wymagają zasilania, ale nie mają wbudowanych elementów do pobierania prądu. Inwerter to urządzenie lub układ elektroniczny, które konwertuje prąd stały na prąd przemienny.
adaptery zasilające i inwentory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Iomega: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 52663
Statystyki oparte są o 74605 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72877 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2017 19:46:53
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Iomega Zip Power Supply adapter zasilający/ inwentor :
Krótki, edytorski opis Iomega Zip Power Supply adapter zasilający/ inwentor

Zip Power Supply
Więcej>>>

Iomega Zip Power Supply adapter zasilający/ inwentor:
Oficjalny tekst marketingowy Iomega Zip Power Supply adapter zasilający/ inwentor został dodany przez producenta
Working in multiple locations? Try extra power supplies for easier transport or workstation swapping. Compatible with all Zip drives (except Zip 250MB USB) and both 80GB and 120GB HDD. Includes one power supply with EU & UK connector.
Krótkie podsumowanie opisu Iomega Zip Power Supply adapter zasilający/ inwentor:
To krótkie podsumowanie Iomega Zip Power Supply adapter zasilający/ inwentor arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Iomega Zip Power Supply
Długie podsumowanie opisu Iomega Zip Power Supply adapter zasilający/ inwentor :

Iomega Zip Power Supply

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Iomega Zip Power Supply adapter zasilający/ inwentor oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

X