Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Iomega CDRW/ HDD 3.5" Universal Power Supply - EU&UK adapter zasilający/ inwentor

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Iomega
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
CDRW/ HDD 3.5" Universal Power Supply - EU&UK
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
31905 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Adapter zasilający łączy urządzenie z gniazdem elektrycznym za pomocą wtyczki. Używany z urządzeniami elektrycznymi, które wymagają zasilania, ale nie mają wbudowanych elementów do pobierania prądu. Inwerter to urządzenie lub układ elektroniczny, które konwertuje prąd stały na prąd przemienny.
adaptery zasilające i inwentory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Iomega: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 07 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 40595
Statystyki oparte są o 75469 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 07-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73738 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2017 19:46:54
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Iomega CDRW/ HDD 3.5" Universal Power Supply - EU&UK adapter zasilający/ inwentor:
To krótkie podsumowanie Iomega CDRW/ HDD 3.5" Universal Power Supply - EU&UK adapter zasilający/ inwentor arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Iomega CDRW/ HDD 3.5" Universal Power Supply - EU&UK
Długie podsumowanie opisu Iomega CDRW/ HDD 3.5" Universal Power Supply - EU&UK adapter zasilający/ inwentor :

Iomega CDRW/ HDD 3.5" Universal Power Supply - EU&UK

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Iomega CDRW/ HDD 3.5" Universal Power Supply - EU&UK adapter zasilający/ inwentor oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
X