Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Iomega StorCenter 300m Przewodowa sieć lan Rack (1U) Czarny NAS

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Iomega
Rodzina produktu:
Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzina produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.
StorCenter
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
300m
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
33033
Kategoria
Wielofunkcyjne serwisy do przechowywania danych pozwalające na przechowanie dużej ilości danych. Podłącz swój serwer pamięci bezpośrednio do komputera lub podziel się nim ze swoją siecią lokalną, aby każdy z domu/biura mógł z niego korzystać Może być on połączona również do Internetu, aby bezpiecznie dzielić się danymi z przyjaciółmi lub współpracownikami w odległym biurze, za pomocą połączenie VPN, lub jeśli jest taka chęć, można podzielić się z nim z całym światem za pomocą FTP (jeśli dany serwer obsługuje tą opcję).
Serwery danych
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezIomega: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 13454
Statystyki oparte są o 93587 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 91484 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 14 wrz 2018 16:39:12
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Iomega StorCenter 300m Przewodowa sieć lan Rack (1U) Czarny NAS:
To krótkie podsumowanie Iomega StorCenter 300m Przewodowa sieć lan Rack (1U) Czarny NAS arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Iomega StorCenter 300m, NAS, Rack (1U), Intel® Celeron®, 0,24 TB, Czarny

Długie podsumowanie opisu Iomega StorCenter 300m Przewodowa sieć lan Rack (1U) Czarny NAS:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Iomega StorCenter 300m Przewodowa sieć lan Rack (1U) Czarny NAS oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Iomega StorCenter 300m. Całkowita pojemność zainstalowanej pamięci: 0,24 TB, Rodzaje zainstalowanych dysków: HDD, Obsługiwane rodzaje dysków: HDD. Typ procesora: Intel® Celeron®, Taktowanie procesora: 2 GHz. Pamięć wewnętrzna: 0,25 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR. Obudowa: Rack (1U), Kolor produktu: Czarny. Model: NAS

Nośnik danych
Pojemność dysku *
Ilość danych, jakie można przechowywać na dysku.
80 GB
Usługa RAID *
Urządzenia wykorzystujące technologię RAID (nadmiarowa macierz niezależnych dysków), która łączy dwa lub więcej dyski twarde w jedną logiczną jednostkę w taki sposób, aby zapewnić dodatkowe możliwości, nieosiągalne przy użyciu jednego dysku jak i kilku dysków podłączonych jako oddzielne.
Yes
Poziomy raid
RAID (nadmiarowa macierz niezależnych dysków) polega na współpracy dwóch lub więcej dysków twardych w taki sposób, aby zapewnić dodatkowe możliwości, nieosiągalne przy użyciu jednego dysku jak i kilku dysków podłączonych jako oddzielne.
1,5
Zatoka hot-swap *
Lokalizacja napędów (napędów hot-swap) w jednostce centralnej komputera.
No
Całkowita pojemność zainstalowanej pamięci *
0,24 TB
Zainstalowane urządzenie pamięci masowej *
Dyski przechowujące dane są wbudowane w system.
Yes
Rodzaje zainstalowanych dysków *
Rodzaje napędów wbudowanych w urządzenie, np. HDD (napęd twardego dysku), SSD.
HDD
Liczba zainstalowanych dysków *
Liczba dysków wbudowanych w urządzenie.
3
Obsługiwane rodzaje dysków *
The type of storage drives the device is compatible with.
HDD
Procesor
Typ procesora *
Seria procesorów do których dany procesor należy.
Intel® Celeron®
Taktowanie procesora *
Prędkość mikroprocesora przy wykonywaniu poleceń czy włączaniu wibracji. Procesor wymaga określonej liczby cykli lub tyknięć zegara, aby wykonać konkretne polecenie. Im szybsze tempo, tym szybszy procesor i jego możliwośći. Prędkości zegara określa się zwykle w MHz (gdzie 1 MHz to 1 milion cykli na sekundę) lub w GHz (1 GHz to 1 tysiąc milionów cykli na sekundę). Im szybszy procesor, tym komputer będzie działał wydajniej.
2 GHz
Pamięć
Typ pamięci wewnętrznej *
Rodzaj pamięci wewnętrznej, np. RAM, GDDR5.
DDR
Pamięć wewnętrzna *
Pamięć komputera, która jest bezpośrednio dostępna z procesora.
0,25 GB
Sieć
Przewodowa sieć lan *
Interfejs Ethernet LAN (sieć lokalna) wykorzystywany jest do połączenia przewodowego.
Yes
Wi-Fi
Popularna technologia umożliwiająca przesyłanie danych i bezprzewodowe połączenie z internetem z wykorzystaniem fali radiowych.
No
Porty i interfejsy
Liczba portów USB 2.0 *
Porty USB 2.0 posiadają prędkość transmisji danych 480 Mbps i są wstecznie kompatybilne z USB 1.1. Istnieje możliwość podłączania do nich różnego rodzaju urządzeń peryferyjnych.
2
Liczba portów VGA (D-Sub)
Liczba portów VGA (D-Sub) w urządzeniu. VGA (D-Sub) ma 15 pin i jest wtyczką łączącą komputer z monitorem. Po raz pierwszy wprowadzona zostałą w 1987 przez IBM.
1
Port RS-232
Liczba wejść RS-232. Port szeregowy RS-232 był kiedyś standardowym wyposażeniem komputerów osobistych, wykorzystywany do modemów, drukarek, myszy, zasilaczy awaryjnych i innych urządzeń peryferyjnych. Obecnie port ten został w dużym stopniu zastąpiony przez USB i inne porty.
1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) *
Liczba portów Ethernet LAN (RJ-45) w urządzeniu. Porty Ethernet LAN (RJ-45) umożliwiają komputerowi połączenie się z siecią ethernet.
2
Konstrukcja
Obudowa *
Typy obudowy zawierającej elementy urządzenia.
Rack (1U)
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny
Wydajność
Model *
Cechy urządzenia.
NAS
Funkcja kopii zapasowej *
Funkcja przewidziana na wypadek awarii w dostawie zasilania.
Yes
Oprogramowanie
Zainstalowany system operacyjny *
Rodzaj systemu operacyjnego zainstalowany na urządzeniu, np. IOS dla produktów Apple, Android dla innych urządzeń przenośnych.
Windows Storage Server 2003
Moc
Moc zasilacza
250 W
X