Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

ION Audio Tailgater Bluetooth 1.0channels Czarny głośnik dokujący

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
ION Audio
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Tailgater Bluetooth
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
IPA07-BT show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0812715013233
Kategoria
Głośnik, do którego można bezpośrednio podłączyć urządzenie mobilne, np. MP3, na którym odtwarzana jest muzyka.
głośniki dokujace
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez ION Audio: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 20 lip 2012
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 41604
Statystyki oparte są o 75469 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 20-07-12 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73738 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 12 gru 2017 21:46:26
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu ION Audio Tailgater Bluetooth 1.0channels Czarny głośnik dokujący:
To krótkie podsumowanie ION Audio Tailgater Bluetooth 1.0channels Czarny głośnik dokujący arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
ION Audio Tailgater Bluetooth, 1.0 kanały, 3,5 mm, iPad, AM,FM, Czarny, 12 godz
Długie podsumowanie opisu ION Audio Tailgater Bluetooth 1.0channels Czarny głośnik dokujący :

ION Audio Tailgater Bluetooth. Kanały wyjścia audio: 1.0 kanały. Wtyk słuchawek: 3,5 mm. Kompatybilność dokowania produktów Apple: iPad. Zakresy tunera: AM,FM. Kolor produktu: Czarny

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie ION Audio Tailgater Bluetooth 1.0channels Czarny głośnik dokujący oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
Danmark 1 distributor(s)
Nederland 1 distributor(s)
España 1 distributor(s)