Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

iON Flash Cube Czarny głośnik

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
iON
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Flash Cube
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
FLASH CUBE
Kategoria
Urządzenie konwertujące impulsy elektryczne w dźwięk.
głośniki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez iON: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 07 maj 2014
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 17590
Statystyki oparte są o 75469 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 07-05-14 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73738 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 11 gru 2017 21:00:10
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu iON Flash Cube Czarny głośnik:
To krótkie podsumowanie iON Flash Cube Czarny głośnik arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
iON Flash Cube, 2-drożny, 2.0 kanały, Przewodowy/Bezprzewodowy, 3.5mm/Bluetooth, Czarny
Długie podsumowanie opisu iON Flash Cube Czarny głośnik :

iON Flash Cube. Rekomendowane użycie: Uniwersalny, Typ głośnika: 2-drożny, Kanały wyjścia audio: 2.0 kanały, Ilość przetworników: 2. Technologia łączności: Przewodowy/Bezprzewodowy, Typ interfejsu głośnika: 3.5mm/Bluetooth. Kolor produktu: Czarny

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie iON Flash Cube Czarny głośnik oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
Danmark 1 distributor(s)
Nederland 1 distributor(s)