Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Jabra Headset BT-150 bluetooth Mono Czarny zestaw słuchawkowy

For access to Polski, please request an upgrade

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Jabra
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Headset BT-150 bluetooth
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
BT150
Kategoria
Zestaw słuchawkowy jest kombinacją słuchawek (z jedną lub dwoma słuchawkami) i mikrofonu. Zestawy słuchawkowe z jedną słuchawką są zwykle używane do połączeń bez użycia rąk, podczas gdy te z dwoma słuchawkami są lepsze do komunikacji ze swoją drużyną podczas gier.
Zestawy słuchawkowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Jabra: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 30 sty 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 5102
Statystyki oparte są o 78904 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 30-01-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 77126 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 26 sty 2018 07:42:31
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Jabra Headset BT-150 bluetooth Mono Czarny zestaw słuchawkowy:
To krótkie podsumowanie Jabra Headset BT-150 bluetooth Mono Czarny zestaw słuchawkowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Jabra Headset BT-150 bluetooth, Mono, 16 g, Czarny

Długie podsumowanie opisu Jabra Headset BT-150 bluetooth Mono Czarny zestaw słuchawkowy:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Jabra Headset BT-150 bluetooth Mono Czarny zestaw słuchawkowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Jabra Headset BT-150 bluetooth. Typ zestawu słuchawkowego: Mono. Waga produktu: 16 g. Kolor produktu: Czarny

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2013-11-16
Testseek zebrał [1] opinię eksperta o [Product Name], ocena wyniosła [90] ze 100. Kliknij poniżej i wykorzystaj Testseek aby znaleźć wszystkie oceny, nagrody i wnioski o produkcie.
55%
Customer service details