Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Kensington POCKETMOUSE GRIP myszka USB Typu-A Optyczny 800 DPI

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Kensington
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
POCKETMOUSE GRIP
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
1500142
Kategoria
Myszka jest drugim najważniejszym sposobem komunikowania się z komputerem. Proszę zwrócić uwagę na wybór odpowiedniego rodzaju połączenia podczas zakupu myszki. Istnieją trzy różne rodzaje: - USB jest najbardziej nowoczesne. Można je rozpoznać po prostokątnym złączu. - złącza PS/2 są okrągłe. Ten typ połączeń jest powszechnie wykorzystywany w komputerach PC. - Bluetooth jest kolejną nowoczesną (bezprzewodową) metodą łączenia.
Myszki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezKensington: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 9912
Statystyki oparte są o 96371 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94199 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 13 May 2020 20:31:57
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Kensington POCKETMOUSE GRIP myszka USB Typu-A Optyczny 800 DPI:
To krótkie podsumowanie Kensington POCKETMOUSE GRIP myszka USB Typu-A Optyczny 800 DPI arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Kensington POCKETMOUSE GRIP, Optyczny, USB Typu-A, 800 DPI

Długie podsumowanie opisu Kensington POCKETMOUSE GRIP myszka USB Typu-A Optyczny 800 DPI:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Kensington POCKETMOUSE GRIP myszka USB Typu-A Optyczny 800 DPI oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Kensington POCKETMOUSE GRIP. Technologia wykrywania ruchu: Optyczny, Interfejs urządzenia: USB Typu-A, Rozdzielczość ruchu: 800 DPI, Liczba przycisków: 3

Myszka
Interfejs urządzenia *
USB Typu-A
Technologia wykrywania ruchu *
Optyczny
Liczba przycisków *
3
Myszka
Rozdzielczość ruchu *
800 DPI
Pozostałe funkcje
Kompatybilność
PC
System operacyjny
Microsoft Windows 95, 98, ME, 2000 or XP