Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Kensington Contour Pro Xbrace 15" torba na notebooka 38,1 cm (15") Aktówka Czarny

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Kensington
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Contour Pro Xbrace 15"
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
62236
Kategoria
Zabierz swojego laptop w bezpieczny, wygodny i ergonomiczny sposób; użyj jednej ze specjalnie zaprojektowanych toreb lub walizek
Torby na notebooki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezKensington: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 26840
Statystyki oparte są o 96377 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94200 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 19 Nov 2020 13:37:03
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Kensington Contour Pro Xbrace 15" torba na notebooka 38,1 cm (15") Aktówka Czarny:
To krótkie podsumowanie Kensington Contour Pro Xbrace 15" torba na notebooka 38,1 cm (15") Aktówka Czarny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Kensington Contour Pro Xbrace 15", Aktówka, 38,1 cm (15")

Długie podsumowanie opisu Kensington Contour Pro Xbrace 15" torba na notebooka 38,1 cm (15") Aktówka Czarny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Kensington Contour Pro Xbrace 15" torba na notebooka 38,1 cm (15") Aktówka Czarny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Kensington Contour Pro Xbrace 15". Typ obudowy: Aktówka, Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu: 38,1 cm (15")

Cechy
Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu *
38,1 cm (15")
Typ obudowy *
Aktówka
Materiały *
Nylon
Główny kolor produktu *
Czarny
Waga i rozmiary
Wymiary pojemnika na notebook (W x D x H)
360 x 55 x 270 mm
Pozostałe funkcje
Wymiary produktu (SxGxW)
450 x 200 x 350 mm