Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Kingston Technology CompactFlash Type II PC Card Adapter card reader

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Kingston Technology
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
CompactFlash Type II PC Card Adapter
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
CF/ADP
Kategoria
Czytniki kart i napędy z wbudowanym czytnikiem kart do odczytu/zapisu na karcie pamięci Flash, np. z aparatu cyfrowego lub telefonu komórkowego.
czytniki kart
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Kingston Technology: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 17908
Statystyki oparte są o 75452 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73725 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 09 sty 2018 20:54:31
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Kingston Technology CompactFlash Type II PC Card Adapter card reader:
To krótkie podsumowanie Kingston Technology CompactFlash Type II PC Card Adapter card reader arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Kingston Technology CompactFlash Type II PC Card Adapter, 8 MB, 42,8 x 36,4 x 3,3 mm
Długie podsumowanie opisu Kingston Technology CompactFlash Type II PC Card Adapter card reader :

Kingston Technology CompactFlash Type II PC Card Adapter. Rozmiar dołączonej karty pamięci: 8 MB. Wymiary produktu (SxGxW): 42,8 x 36,4 x 3,3 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Kingston Technology CompactFlash Type II PC Card Adapter card reader oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Zawartość opakowania
Rozmiar dołączonej karty pamięci
8 MB
Pozostałe właściwości
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
42,8 x 36,4 x 3,3 mm
Państwo Dystrybutor
Deutschland 1 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
X