Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Kingston Technology System Specific Memory 256MB moduł pamięci 0,25 GB DDR 400 Mhz

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Kingston Technology
Rodzina produktu:
Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzina produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.
System Specific Memory
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
256MB
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
D3264D30A
Kategoria
Pamięć o dostępie swobodnym (RAM), jest ważną częścią komputerów, serwerów i innych urządzeń elektronicznych. Zazwyczaj jest szybsza od permanentnych pamięci, a wszystkie informacje zostają utracone w momencie wyłączenia urządzenia. Dodatkowe RAM jest często przystępnym cenowo i skutecznym sposobem na unowocześnienie trochę podstarzałego sprzętu, aby mógł być używany kolejny rok.
Moduły pamięci
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezKingston Technology: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 29390
Statystyki oparte są o 90357 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 88327 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 07 lis 2017 04:16:18
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Kingston Technology System Specific Memory 256MB moduł pamięci 0,25 GB DDR 400 Mhz :
Krótki, edytorski opis Kingston Technology System Specific Memory 256MB moduł pamięci 0,25 GB DDR 400 Mhz

System Specific
Więcej>>>
Kingston Technology System Specific Memory 256MB moduł pamięci 0,25 GB DDR 400 Mhz:
Oficjalny tekst marketingowy Kingston Technology System Specific Memory 256MB moduł pamięci 0,25 GB DDR 400 Mhz został dodany przez producenta

Kingston Technology to największy na świecie niezależny producent pamięci, dobrze znany z wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. Moduły pamięci do systemów markowych są opracowywane pod kątem specyficznych systemów i testowane w nich przed wprowadzeniem do sprzedaży. Dzięki temu gwarantuje się 100-procentową kompatybilność tych modułów z systemem. Wszystkie moduły pamięci Kingston Technology przeznaczone do systemów markowych są objęte wieczystą gwarancją.

Krótkie podsumowanie opisu Kingston Technology System Specific Memory 256MB moduł pamięci 0,25 GB DDR 400 Mhz:
To krótkie podsumowanie Kingston Technology System Specific Memory 256MB moduł pamięci 0,25 GB DDR 400 Mhz arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Kingston Technology System Specific Memory 256MB, 0,25 GB, DDR, 400 Mhz, 184-pin DIMM

Długie podsumowanie opisu Kingston Technology System Specific Memory 256MB moduł pamięci 0,25 GB DDR 400 Mhz:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Kingston Technology System Specific Memory 256MB moduł pamięci 0,25 GB DDR 400 Mhz oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Kingston Technology System Specific Memory 256MB. Pamięć wewnętrzna: 0,25 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR, Prędkość zegara pamięci: 400 Mhz, Rodzaj pamięci: 184-pin DIMM

Cechy
Pamięć wewnętrzna *
Pamięć komputera, która jest bezpośrednio dostępna z procesora.
0,25 GB
Typ pamięci wewnętrznej *
Rodzaj pamięci wewnętrznej, np. RAM, GDDR5.
DDR
Cechy
Prędkość zegara pamięci *
Częstotliwość pracy pamięci (np. RAM).
400 Mhz
Rodzaj pamięci *
Cechy zewnętrzne modułu pamięci
184-pin DIMM
Customer service details
X