Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Kingston Technology 1GB(4 x 256MB) for SGI 750 1GB DRAM moduł pamięci

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Kingston Technology
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
1GB(4 x 256MB) for SGI 750
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
KSG750/1G
Kategoria
Pamięć o dostępie swobodnym (RAM), jest ważną częścią komputerów, serwerów i innych urządzeń elektronicznych. Zazwyczaj jest szybsza od permanentnych pamięci, a wszystkie informacje zostają utracone w momencie wyłączenia urządzenia. Dodatkowe RAM jest często przystępnym cenowo i skutecznym sposobem na unowocześnienie trochę podstarzałego sprzętu, aby mógł być używany kolejny rok.
moduły pamięci
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Kingston Technology: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 17 mar 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 13120
Statystyki oparte są o 75516 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 17-03-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73788 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 08 lis 2017 19:46:39
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Kingston Technology 1GB(4 x 256MB) for SGI 750 1GB DRAM moduł pamięci:
To krótkie podsumowanie Kingston Technology 1GB(4 x 256MB) for SGI 750 1GB DRAM moduł pamięci arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Kingston Technology 1GB(4 x 256MB) for SGI 750, 1 GB, DRAM
Długie podsumowanie opisu Kingston Technology 1GB(4 x 256MB) for SGI 750 1GB DRAM moduł pamięci :

Kingston Technology 1GB(4 x 256MB) for SGI 750. Pamięć wewnętrzna: 1 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DRAM

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Kingston Technology 1GB(4 x 256MB) for SGI 750 1GB DRAM moduł pamięci oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Pamięć
Pamięć wewnętrzna *
Pamięć komputera, która jest bezpośrednio dostępna z procesora.
1 GB
Pamięć
Typ pamięci wewnętrznej *
Rodzaj pamięci wewnętrznej, np. RAM, GDDR5.
DRAM
X