Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Kingston Technology ValueRAM Memory 32MB nonECC PC100 EDO 5V SIMM EDO DRAM moduł pamięci

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Kingston Technology
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Memory 32MB nonECC PC100 EDO 5V SIMM
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
KVR8X32-60ET/32
Kategoria
Pamięć o dostępie swobodnym (RAM), jest ważną częścią komputerów, serwerów i innych urządzeń elektronicznych. Zazwyczaj jest szybsza od permanentnych pamięci, a wszystkie informacje zostają utracone w momencie wyłączenia urządzenia. Dodatkowe RAM jest często przystępnym cenowo i skutecznym sposobem na unowocześnienie trochę podstarzałego sprzętu, aby mógł być używany kolejny rok.
moduły pamięci
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Kingston Technology: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 10681
Statystyki oparte są o 75002 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73286 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 07 gru 2017 13:00:28
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Kingston Technology ValueRAM Memory 32MB nonECC PC100 EDO 5V SIMM EDO DRAM moduł pamięci :
Krótki, edytorski opis Kingston Technology ValueRAM Memory 32MB nonECC PC100 EDO 5V SIMM EDO DRAM moduł pamięci

ValueRam
Więcej>>>

Kingston Technology ValueRAM Memory 32MB nonECC PC100 EDO 5V SIMM EDO DRAM moduł pamięci:
Oficjalny tekst marketingowy Kingston Technology ValueRAM Memory 32MB nonECC PC100 EDO 5V SIMM EDO DRAM moduł pamięci został dodany przez producenta
Kingston Technology to największy na świecie niezależny producent pamięci, dobrze znany z wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. ValueRAM firmy Kingston to najlepsza pamięć zgodna ze standardami branżowymi i pozwalająca uzyskać maksymalną wydajność systemu. Moduły ValueRAM są wytwarzane wyłącznie z podzespołów klasy jakościowej A i objęte wieczystą gwarancją.
Krótkie podsumowanie opisu Kingston Technology ValueRAM Memory 32MB nonECC PC100 EDO 5V SIMM EDO DRAM moduł pamięci:
To krótkie podsumowanie Kingston Technology ValueRAM Memory 32MB nonECC PC100 EDO 5V SIMM EDO DRAM moduł pamięci arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Kingston Technology ValueRAM Memory 32MB nonECC PC100 EDO 5V SIMM, EDO DRAM, 72-pin SIMM
Długie podsumowanie opisu Kingston Technology ValueRAM Memory 32MB nonECC PC100 EDO 5V SIMM EDO DRAM moduł pamięci :

Kingston Technology ValueRAM Memory 32MB nonECC PC100 EDO 5V SIMM. Typ pamięci wewnętrznej: EDO DRAM, Rodzaj pamięci: 72-pin SIMM

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Kingston Technology ValueRAM Memory 32MB nonECC PC100 EDO 5V SIMM EDO DRAM moduł pamięci oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Pamięć
Typ pamięci wewnętrznej *
Rodzaj pamięci wewnętrznej, np. RAM, GDDR5.
EDO DRAM
Rodzaj pamięci *
Cechy zewnętrzne modułu pamięci
72-pin SIMM
Napięcie pamięci
Napięcie pamięci urządzenia.
5 V
Pamięć
Kod korekcyjny
ECC oznacza Kodowanie korekcyjne i jest to jest pamięć, która jest w stanie wykryć i skorygować niektóre błędy pamięci bez interwencji użytkownika.
No
Czas dostępu do pamięci wewnętrznej
60 ns
X