Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Kodak USB Cable, Model U-8 kabel USB 1,2 m Czarny

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Kodak
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
USB Cable, Model U-8
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
1955137
Kategoria
Kable podłączane do portów USB w komputerach, laptopach i innych urządzeniach elektronicznych.
Kable USB
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Kodak: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 28 sty 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 34082
Statystyki oparte są o 80327 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 28-01-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 78515 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 26 sty 2018 07:42:32
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Kodak USB Cable, Model U-8 kabel USB 1,2 m Czarny:
To krótkie podsumowanie Kodak USB Cable, Model U-8 kabel USB 1,2 m Czarny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Kodak USB Cable, Model U-8, 1,2 m, Czarny

Długie podsumowanie opisu Kodak USB Cable, Model U-8 kabel USB 1,2 m Czarny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Kodak USB Cable, Model U-8 kabel USB 1,2 m Czarny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Kodak USB Cable, Model U-8. Długość kabla: 1,2 m, Kolor produktu: Czarny

Opis ogólny
Długość kabla *
Długość kabla.
1,2 m
Opis ogólny
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny
Customer service details