Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Kodak COMPACTFLASH™ 256 MB Card 0.25GB Karta pamięci CompactFlash pamięć flash

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Kodak
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
COMPACTFLASH™ 256 MB Card
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
8574444
Kategoria
Dostępne są różne rodzaje pamięci Flash i używana jest przez wiele produktów, np. aparaty, odtwarzacze MP3, telefony. Zaletą pamięci Flash jest brak w niej części ruchomych, jest więc odporna na uderzenia i rzadko się zużywa. Jest także bardzo mała i lekka, co sprawia że jest idealna do zastosowania w przenośnych urządzeniach cyfrowych.
pamięci flash
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Kodak: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 13200
Statystyki oparte są o 75031 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73314 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 23 lis 2017 18:36:07
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Kodak COMPACTFLASH™ 256 MB Card 0.25GB Karta pamięci CompactFlash pamięć flash:
To krótkie podsumowanie Kodak COMPACTFLASH™ 256 MB Card 0.25GB Karta pamięci CompactFlash pamięć flash arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Kodak COMPACTFLASH™ 256 MB Card, 0,25 GB, Karta pamięci CompactFlash
Długie podsumowanie opisu Kodak COMPACTFLASH™ 256 MB Card 0.25GB Karta pamięci CompactFlash pamięć flash :

Kodak COMPACTFLASH™ 256 MB Card. Pojemność: 0,25 GB, Typ karty flesza: Karta pamięci CompactFlash

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Kodak COMPACTFLASH™ 256 MB Card 0.25GB Karta pamięci CompactFlash pamięć flash oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Pamięć
Pojemność *
Pojemność nośników przechowujących dane.
0,25 GB
Pamięć
Typ karty flesza *
Karta pamięci to elektroniczne urządzenie przechowujące dane. Przykłady kart pamięci to CompactFlash (CF), Memory Stick (MS) itp.
Karta pamięci CompactFlash