Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

KYOCERA MK-25 für FS-6700

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
KYOCERA
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
MK-25 für FS-6700
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
2B593180
Kategoria
Elementy budowy drukarki.
Zestawy do drukarki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezKYOCERA: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 31232
Statystyki oparte są o 95107 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92905 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 23 Jun 2018 23:08:44
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu KYOCERA MK-25 für FS-6700:
To krótkie podsumowanie KYOCERA MK-25 für FS-6700 arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

KYOCERA MK-25 für FS-6700, FS-6700, 5 - 35 °C, 8 - 80%

Długie podsumowanie opisu KYOCERA MK-25 für FS-6700:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie KYOCERA MK-25 für FS-6700 oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

KYOCERA MK-25 für FS-6700. Kompatybilność: FS-6700

Cechy
Kompatybilność
Inne produkty, z którymi urządzenie może być użyte.
FS-6700
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
5 - 35 °C
Warunki pracy
Zakres wilgotności względnej
8 - 80%
Pozostałe funkcje
Notka dotycząca wydajności strony
Przypis związany z wydajnością strony, tj. liczbą stron A4, która może zostać wydrukowana przy użyciu danego produktu. Standard ten mierzony jest za pomocą pokrycia strony w 5%. W przypadku drukowania w kolorze, często wykorzystuje się pokrycie 15-procentowe. Gdy wykorzystany procent jest inny niż wymienione, istnieje stosowna informacja na ten temat.
300000
Państwo Dystrybutor
Nederland 1 distributor(s)
Magyarország 2 distributor(s)
Italia 2 distributor(s)
Deutschland 3 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Switzerland 1 distributor(s)