To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

KYOCERA 37040085 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
KYOCERA
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
37040085
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
37040085
Kategoria
Kartridż do drukarki laserowej lub kopiarki
Kasety z tonerem
Icecat Product ID :
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
created by   KYOCERA: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 30922
Statystyki oparte są o 97136 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94642 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 21 May 2019 13:11:29
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu KYOCERA 37040085 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny:
To krótkie podsumowanie KYOCERA 37040085 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

KYOCERA 37040085, 5400 stron(y), Czarny, 1 szt.

Długie podsumowanie opisu KYOCERA 37040085 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie KYOCERA 37040085 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

KYOCERA 37040085. Wydajność stron z czarnym tonerem: 5400 stron(y), Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny, Ilość na paczkę: 1 szt.

Cechy
Kompatybilność *
DC-2585
Ilość na paczkę *
1 szt.
Wydajność stron z czarnym tonerem *
5400 stron(y)
Cechy
Model *
Oryginalny
Kolor(y) wkładów drukujących *
Czarny
Pozostałe funkcje
Kolor
No
Technologia druku
Druk laserowy