Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Lenovo Flat Panel Performance L193 Widescreen LCD Monitor 19" Srebrny monitor komputerowy

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Lenovo
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
L193 Widescreen LCD Monitor
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
T20ASEU
Kategoria
Wyświetlacze TFT/LCD są idealnie płaskie, dużo cieńsze i lżejsze niż klasyczne wyświetlacze CRT i nie migają, a wszystko to z powodu nowej technologii, której używają do produkcji obrazów. Czy chcesz zwolnić miejsce na biurku lub chcesz być w stanie poruszać swój monitor bez kontuzji pleców? W takim razie, to jest doskonały wyświetlacz dla Ciebie!
monitory komputerowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Lenovo: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 29 mar 2007
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 10728
Statystyki oparte są o 75031 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 29-03-07 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73314 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 21 sie 2017 14:13:43
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Lenovo Flat Panel Performance L193 Widescreen LCD Monitor 19" Srebrny monitor komputerowy:
To krótkie podsumowanie Lenovo Flat Panel Performance L193 Widescreen LCD Monitor 19" Srebrny monitor komputerowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Lenovo Flat Panel Performance L193 Widescreen LCD Monitor, 48,3 cm (19"), 1440 x 900 piksele, 5 ms, 300 cd/m², Srebrny
Długie podsumowanie opisu Lenovo Flat Panel Performance L193 Widescreen LCD Monitor 19" Srebrny monitor komputerowy :

Lenovo Flat Panel Performance L193 Widescreen LCD Monitor. Długość przekątnej ekranu (cale): 48,3 cm (19"), Rozdzielczość: 1440 x 900 piksele, Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms, Jasność: 300 cd/m², Natywne proporcje obrazu: 16:10, Kąt widzenia (poziomy): 160°, Kąt widzenia (pionowy): 160°. Kolor produktu: Srebrny

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Lenovo Flat Panel Performance L193 Widescreen LCD Monitor 19" Srebrny monitor komputerowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Wyświetlacz
Długość przekątnej ekranu (cale) *
Wielkość wyświetlacza tego produktu; wyrażone w calach, po przekątnej
48,3 cm (19")
Jasność *
Jasność jest to ilość światła emitowanego z ekranu/monitora. Skala jasności mierzona jest w kandelach na metr kwadratowy; powszechnie znanych jako nity.
300 cd/m²
Rozdzielczość *
Rozdzielczość wyświetlacza dla systemu.
1440 x 900 piksele
Czas odpowiedzi (typowy) *
Czas reakcji jest to różnica czasu pomiędzy momentem, w którym źródło (na przykład karta wideo) wysyła sygnał a w jakim sprzęt (np. monitor) otrzymuje lub wyświetla sygnał. (Używane skróty:. R / F = Rise and Fall)
5 ms
Współczynnik kontrastu (typowy) *
Różnica w natężeniu światła pomiędzy najjaśniejszym białym i najciemniejszym czarnym.
800:1
Kąt widzenia (poziomy) *
Maksymalny poziomy kąt widzenia, pod którym obraz jest zadowalająco widoczny.
160°
Kąt widzenia (pionowy) *
Maksymalny pionowy kąt widzenia, pod którym obraz jest zadowalająco widoczny.
160°
Natywne proporcje obrazu *
Proporcje obrazu to stosunek jego szerokości do wysokości. Natywny format obrazu to taki format, który pierwotnie był przeznaczony dla danego urządzenia. Obrazy wyświetlane w tym formacie wykorzystują maksymalną rozdzielczość i uzyskują maksymalną jasność. Obrazy wyświetlane w innych formatach niż natywny zawsze będą posiadały gorszą rozdzielczość i mniejszą jasność.
16:10
Format obrazu
Proporcje obrazu jest to stosunek szerokości do wysokości danego kształtu. Na przykład, 4:3 jest najbardziej popularną proporcją dla standardowych wyświetlaczy, a 16:9, dla telewizorów panoramicznych.
16:10
Rozmiar plamki
Parametr w tubie obrazu oznaczający najkrótszy dystans pomiędzy dwoma punktami o tym samym kolorze. W założeniu, im mniejsza plamka tym lepsza ostrość obrazu.
0,28 x 0,28 mm
Rozmiar obrazu (w poziomie)
Podgląd jest często mniejszy niż rozmiar ekranu z powodu ramki w okół zdjęcia.
41 cm
Rozmiar obrazu (w pionie)
25,6 cm
Rozmiar obrazu (w poprzek)
48,1 cm
Design
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Srebrny
Łączność
Liczba portów VGA (D-Sub) *
Liczba portów VGA (D-Sub) w urządzeniu. VGA (D-Sub) ma 15 pin i jest wtyczką łączącą komputer z monitorem. Po raz pierwszy wprowadzona zostałą w 1987 przez IBM.
1
Ergonomia
Mocowanie zgodne ze standardem VESA
Produktu można używać z uchwytami w standardzie VESA.
100 x 100 mm
Zaświadczenia
Certyfikaty
ISO 13406 P2, TCO'99
Waga i rozmiary
Waga produktu *
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
5,2 kg
Szerokość urządzenia (z podstawą)
462 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą)
193 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą)
396 mm
Pakowanie danych
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
6,9 kg
Pozostałe właściwości
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
518 x 135 x 530 mm
X