Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Lexmark 10A0030 2.1GB Ultra-ATA/133 dysk twardy

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Lexmark
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
10A0030
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
10A0030
Kategoria
Dyski twarde są dzisiaj najszybszymi trwałymi nośnikami pamięci i mają dużą pojemność. Z tych dwóch powodów są najbardziej używanymi nośnikami pamięci w komputerach i serwerach. Podczas zakupu nowego twardego dysku istnieją trzy ważne aspekty, które trzeba rozważyć: - podłączenie dysku z komputerem lub z innym urządzeniem, które będzie używane z dyskiem, ma duży wpływ na szybkość czytania danych z dysku i zapisywania na dysk. Upewnij się, że podłączenie dysku jest kompatybilne z Twoim komputerem! - Prędkość obrotowa jest także ważna dla szybkości odczytu danych z dysku i zapisu na dysk. – Nie mniej ważna jest pojemność pamięci dysku, czyli ilość danych jaka może być zapisana na dysku.
twarde dyski
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Lexmark: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 25376
Statystyki oparte są o 74584 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72864 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 21 lis 2017 01:23:09
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Lexmark 10A0030 2.1GB Ultra-ATA/133 dysk twardy :
Krótki, edytorski opis Lexmark 10A0030 2.1GB Ultra-ATA/133 dysk twardy

2.1GB, C720 Printer
Więcej>>>

Lexmark 10A0030 2.1GB Ultra-ATA/133 dysk twardy:
Oficjalny tekst marketingowy Lexmark 10A0030 2.1GB Ultra-ATA/133 dysk twardy został dodany przez producenta
Since the company was launched, Lexmark International's commitment to innovation, ownership of technology and unique path to market have been the ingredients of operational and financial success. Today, Lexmark is a leading developer, manufacturer and supplier of printing solutions - including laser and inkjet printers, multifunction products, associated supplies and services - for offices and homes in more than 150 countries.
Krótkie podsumowanie opisu Lexmark 10A0030 2.1GB Ultra-ATA/133 dysk twardy:
To krótkie podsumowanie Lexmark 10A0030 2.1GB Ultra-ATA/133 dysk twardy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Lexmark 10A0030, 2,1 GB, Ultra-ATA/133, HDD
Długie podsumowanie opisu Lexmark 10A0030 2.1GB Ultra-ATA/133 dysk twardy :

Lexmark 10A0030. Pojemność twardego dysku: 2,1 GB, Interfejs dysku twardego: Ultra-ATA/133, Typ napędu: HDD

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Lexmark 10A0030 2.1GB Ultra-ATA/133 dysk twardy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Napęd
Pojemność twardego dysku *
Maksymalna pojemność dysku twardego w gigabajtach (1 GB = 1 miliard bajtów)
2,1 GB
Interfejs dysku twardego *
Sposób, w jaki dysk twardy podłączony jest do reszty komputera przez magistralę, taką jak ATA lub SCSI.
Ultra-ATA/133
Napęd
Typ napędu *
Rodzaj lub kategoria urządzenia.
HDD
Średni czas dostępu
9 ms
X