Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Lexmark P350 Portable Photo Printer Atramentowy 4800 x 1200DPI drukarka do zdjęć

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Lexmark
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
P350 Portable Photo Printer
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
22W0002
Kategoria
Drukarki fotograficzne pozwalają wydrukować zdjęcia cyfrowe, często mogą wydrukować zdjęcie bezpośrednio z aparatu cyfrowego, więc komputer nie jest potrzebny do wydrukowania zdjęć. Mając taką drukarkę w domu, możesz zapomnieć o laboratoriach fotograficznych.
Drukarki do zdjęć
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Lexmark: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 16 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 9874
Statystyki oparte są o 77635 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 16-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75841 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 24 maj 2018 00:52:35
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Lexmark P350 Portable Photo Printer Atramentowy 4800 x 1200DPI drukarka do zdjęć:
To krótkie podsumowanie Lexmark P350 Portable Photo Printer Atramentowy 4800 x 1200DPI drukarka do zdjęć arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Lexmark P350 Portable Photo Printer, Atramentowy, 4800 x 1200 DPI, A6,Hagaki Card,L, 1,84 kg, 44 dB, 125 strony na miesiąc

Długie podsumowanie opisu Lexmark P350 Portable Photo Printer Atramentowy 4800 x 1200DPI drukarka do zdjęć:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Lexmark P350 Portable Photo Printer Atramentowy 4800 x 1200DPI drukarka do zdjęć oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Lexmark P350 Portable Photo Printer. Technologia druku: Atramentowy, Maksymalna rozdzielczość: 4800 x 1200 DPI. Rozmiary nośników bez brzegu nadających się do druku: A6,Hagaki Card,L. Waga produktu: 1,84 kg. Poziom hałasu Lc IEC: 44 dB. Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie: 125 strony na miesiąc

Technologia druku
Technologia druku *
Oznacza metodę drukowania stosowaną przez dany produkt.
Atramentowy
Maksymalna rozdzielczość *
Maksymalna rozdzielczość wydruku.
4800 x 1200 DPI
Obsługa papieru
Rozmiary nośników bez brzegu nadających się do druku
A6,Hagaki Card,L
Łączność
Pictbridge *
PictBridge jest standardem branżowym wprowadzonym w roku 2003 przez stowarzyszenie Camera & Imaging Products Association (CIPA) dla drukowania bezpośredniego. Standard ten pozwala na przesyłanie zdjęć bezpośrednio z aparatów cyfrowych do drukarki, bez konieczności podłączania aparatu do komputera za pomocą wspólnego łącza takiego jak USB lub Bluetooth.
Yes
Waga i rozmiary
Waga produktu *
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
1,84 kg
Głośność
Poziom hałasu Lc IEC
Poziom niepożądanego hałasu w tle, wyrażany zwykle w decybelach (db).
44 dB
Wytrzymałość
Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie *
Maksymalna liczba wydruków/kopii drukarki/kopiarki w określonym przedziale czasowym.
125 strony na miesiąc
Pakowanie danych
Ilość na palecie
Ilość pojedynczego produktu na paletę. Jeżeli w kartonie umieszczono więcej niż jeden produkt, liczba produktów (nie opakowań) na paletę.
90 szt.
Pozostałe właściwości
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
235 x 147 x 127 mm
Zgodny z Mac
Urządzenie może być używane z programami Apple Mac.
Yes
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
331 x 195 x 197 mm
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2014-09-24
Testseek zebrał [50] opinii ekspertów o [Product Name], a średnia ocena ekspertów wyniosła [90] ze 100. Średnia ocena odzwierciedla zdanie społeczności ekspertów o tym produkcie. Kliknij poniżej i wykorzystaj Testseek aby zobaczyć wszystkie oceny, nagrody i wnioski o produkcie.
63%
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)
Customer service details
X