Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Lexmark Optra Color 45N Kolor 600 x 600DPI A4 drukarka atramentowa

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Lexmark
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Optra Color 45N
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
43J8066
Kategoria
Drukarki atramentowe są najbardziej właściwymi drukarkami do użycia w domu i w małych biurach. Nie są one zazwyczaj tak szybkie, jak drukarki laserowe, ale drukują w bardzo wysokiej jakości i są niedrogie
drukarki atramentowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Lexmark: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 19998
Statystyki oparte są o 75034 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73322 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 16 gru 2017 16:39:45
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Lexmark Optra Color 45N Kolor 600 x 600DPI A4 drukarka atramentowa:
To krótkie podsumowanie Lexmark Optra Color 45N Kolor 600 x 600DPI A4 drukarka atramentowa arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Lexmark Optra Color 45N, 5000 strony na miesiąc, 600 x 600 DPI, 8 strony na minutę, 4 strony na minutę, 24 MB, 250 arkusze
Długie podsumowanie opisu Lexmark Optra Color 45N Kolor 600 x 600DPI A4 drukarka atramentowa :

Lexmark Optra Color 45N. Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie: 5000 strony na miesiąc, Maksymalna rozdzielczość: 600 x 600 DPI. Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal): 8 strony na minutę, Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter): 4 strony na minutę. Pojemność pamięci wewnętrznej: 24 MB. Standardowa pojemność podajnika (arkusze): 250 arkusze. Standardowa pojemność odbiornika (arkusze): 50 arkusze

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Lexmark Optra Color 45N Kolor 600 x 600DPI A4 drukarka atramentowa oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Technologia druku
Kolor *
Możliwość drukowania w kolorze.
Yes
Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie *
Maksymalna liczba wydruków/kopii drukarki/kopiarki w określonym przedziale czasowym.
5000 strony na miesiąc
Maksymalna rozdzielczość *
Maksymalna rozdzielczość wydruku.
600 x 600 DPI
Szybkość drukowania
Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) *
Szybkość drukowania czarno-białych stron formatu A4, standardowej jakości, wyrażona w stronach na minutę. Dokładna prędkość druku jest zmienna i zależy od konfiguracji systemu, wykorzystywanego oprogramowania i złożoności dokumentu.
8 strony na minutę
Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter)
4 strony na minutę
Pamięć
Pojemność pamięci wewnętrznej *
Ilość pamięci, mierzona w megabajtach, zainstalowana na dysku twardym urządzenia
24 MB
Wejściowa pojemność
Standardowa pojemność podajnika (arkusze) *
Liczba arkuszy, jaka mieści się w urządzeniu.
250 arkusze
Wydajność
Standardowa pojemność odbiornika (arkusze) *
Przeciętna pojemność wyjść urządzenia.
50 arkusze
Obsługa papieru
Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) *
A4
Maksymalny obszar wydruku
Maksymalny rozmiar wydruku obrazu w dobrej rozdzielczości.
A3 (297 x 420 mm)
Głośność
Awaryjna emisja dźwięku
47 dB
Waga i rozmiary
Waga produktu *
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
9 kg
Szczegóły Techniczne
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
563 x 277 x 247 mm
X