Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Lexmark P915 Photo Printer drukarka do zdjęć Atramentowy 4800 x 1200 DPI

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Lexmark
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
P915 Photo Printer
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
80D2626
Kategoria
Drukarki fotograficzne pozwalają wydrukować zdjęcia cyfrowe, często mogą wydrukować zdjęcie bezpośrednio z aparatu cyfrowego, więc komputer nie jest potrzebny do wydrukowania zdjęć. Mając taką drukarkę w domu, możesz zapomnieć o laboratoriach fotograficznych.
Drukarki do zdjęć
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Lexmark: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 14966
Statystyki oparte są o 79858 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 78064 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 10 paź 2018 03:21:45
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Lexmark P915 Photo Printer drukarka do zdjęć Atramentowy 4800 x 1200 DPI:
To krótkie podsumowanie Lexmark P915 Photo Printer drukarka do zdjęć Atramentowy 4800 x 1200 DPI arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Lexmark P915 Photo Printer, Atramentowy, 4800 x 1200 DPI, 3000 strony na miesiąc, 22 strony na minutę, 15 strony na minutę, 100 arkusze

Długie podsumowanie opisu Lexmark P915 Photo Printer drukarka do zdjęć Atramentowy 4800 x 1200 DPI:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Lexmark P915 Photo Printer drukarka do zdjęć Atramentowy 4800 x 1200 DPI oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Lexmark P915 Photo Printer. Technologia druku: Atramentowy, Maksymalna rozdzielczość: 4800 x 1200 DPI, Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie: 3000 strony na miesiąc. Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb draft): 22 strony na minutę, Prędkość druku (A4/US Letter, w kolorze, tryb roboczy): 15 strony na minutę. Standardowa pojemność podajnika (arkusze): 100 arkusze. Typ ekranu: LCD. Pozycjonowanie na rynku: Home & Office

Technologia druku
Technologia druku *
Oznacza metodę drukowania stosowaną przez dany produkt.
Atramentowy
Maksymalna rozdzielczość *
Maksymalna rozdzielczość wydruku.
4800 x 1200 DPI
Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie
Maksymalna liczba wydruków/kopii drukarki/kopiarki w określonym przedziale czasowym.
3000 strony na miesiąc
Szybkość drukowania
Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb draft)
22 strony na minutę
Prędkość druku (A4/US Letter, w kolorze, tryb roboczy)
15 strony na minutę
Wejściowa pojemność
Standardowa pojemność podajnika (arkusze)
Liczba arkuszy, jaka mieści się w urządzeniu.
100 arkusze
Wyświetlacz
Typ ekranu
Technologia ekranu. Obecnie najpopularniejsze są technologie ekranów płaskich,takich jak Ekran Ciekłokrystaliczny (LCD) oraz aktywna matryca Thin Film Transistor (TFT).\nW technologiach sprzętu TV zaobserwować można FST (Flat Screen Tube) oraz ARASC (Anti Reflexion, Anti Static Coating), AGARAS (Anti-Glare ARASC) lub po prostu AGC (anti-glare coating). Stare technologie TV i ekranów to monitory CRT.\nMLA = Micro Lens Array. p-Si=Krzem polikrystaliczny. a-Si=Krzem amorficzny.
LCD
Łączność
Port USB *
Yes
Łączność
Pictbridge *
PictBridge jest standardem branżowym wprowadzonym w roku 2003 przez stowarzyszenie Camera & Imaging Products Association (CIPA) dla drukowania bezpośredniego. Standard ten pozwala na przesyłanie zdjęć bezpośrednio z aparatów cyfrowych do drukarki, bez konieczności podłączania aparatu do komputera za pomocą wspólnego łącza takiego jak USB lub Bluetooth.
Yes
wersja USB
Uniwersalna magistrala szeregowa USB to opracowany w latach '90. rodzaj sprzętowego portu komunikacyjnego komputerów, zastępującego stare porty szeregowe i porty równoległe. Każda kolejna wersja, np. 1.1, 2.0 czy 3.0 jest szybsza od poprzedniej.
2.0
Praca
Pozycjonowanie na rynku
Home & Office
Artykuły Zaopatrzenia
Typy kart pamięci
Rodzaje kart pamięci, których można użyć z tym urządzeniem.
Microdrive
Gniazdo smartcard
Karta elektroniczna, chipowa lub ICC to każda karta kieszonkowa wyposażona w układ scalony. Służą do identyfikacji, uwierzytelnienia, przechowywania danych i przetwarzania aplikacji. Gniazda na karty znajdują się w różnych urządzeniach elektronicznych, takich jak np. cienki klient.
Yes
Zarządzanie energią
Certyfikat EnergyStar *
Certyfikat wskazuje, że produkt jest zgodny z Energy Star - międzynarodowym standardem urządzeń energooszczędnych.
Yes
Pozostałe właściwości
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
428 x 237 x 150 mm
Zgodny z Mac
Urządzenie może być używane z programami Apple Mac.
Yes
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
495 x 381 x 226 mm
Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal)
Szybkość drukowania czarno-białych stron formatu A4, standardowej jakości, wyrażona w stronach na minutę. Dokładna prędkość druku jest zmienna i zależy od konfiguracji systemu, wykorzystywanego oprogramowania i złożoności dokumentu.
12 strony na minutę
Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter)
6 strony na minutę
Customer service details