Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

LG 23LC1RB 23" Full HD Czarny telewizor LCD

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
LG
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
23LC1RB
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
23LC1RB
Kategoria
LCD jest technologią wyświetlania obrazu. Ekrany LCD są płaskie, cienkie i mają dość wysoką rozdzielczość, dlatego są głównie używane jako monitor komputera, ale są także dogodne do zastosowania w telewizorze.
Telewizory LCD
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez LG: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 16 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 17564
Statystyki oparte są o 77635 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 16-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75841 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 10 maj 2018 03:18:33
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu LG 23LC1RB 23" Full HD Czarny telewizor LCD:
To krótkie podsumowanie LG 23LC1RB 23" Full HD Czarny telewizor LCD arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

LG 23LC1RB, 58,4 cm (23"), Full HD, 1366 x 768 piksele, 450 cd/m², 16 ms, Czarny

Długie podsumowanie opisu LG 23LC1RB 23" Full HD Czarny telewizor LCD:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie LG 23LC1RB 23" Full HD Czarny telewizor LCD oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

LG 23LC1RB. Długość przekątnej ekranu (cale): 58,4 cm (23"), Typ HD: Full HD, Rozdzielczość: 1366 x 768 piksele, Jasność: 450 cd/m², Czas odpowiedzi (typowy): 16 ms. Kolor produktu: Czarny

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.
Customer service details