Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

LG L1760TQ - 17" LCD Display 17" Czarny monitor komputerowy

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
LG
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
L1760TQ - 17" LCD Display
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
L1760TQ
Kategoria
Wyświetlacze TFT/LCD są idealnie płaskie, dużo cieńsze i lżejsze niż klasyczne wyświetlacze CRT i nie migają, a wszystko to z powodu nowej technologii, której używają do produkcji obrazów. Czy chcesz zwolnić miejsce na biurku lub chcesz być w stanie poruszać swój monitor bez kontuzji pleców? W takim razie, to jest doskonały wyświetlacz dla Ciebie!
Monitory komputerowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez LG: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 16 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 8023
Statystyki oparte są o 77557 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 16-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75773 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 17 maj 2018 10:43:35
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu LG L1760TQ - 17" LCD Display 17" Czarny monitor komputerowy:
To krótkie podsumowanie LG L1760TQ - 17" LCD Display 17" Czarny monitor komputerowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

LG L1760TQ - 17" LCD Display, 43,2 cm (17"), 1280 x 1024 piksele, 4 ms, 300 cd/m², Czarny

Długie podsumowanie opisu LG L1760TQ - 17" LCD Display 17" Czarny monitor komputerowy:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie LG L1760TQ - 17" LCD Display 17" Czarny monitor komputerowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

LG L1760TQ - 17" LCD Display. Długość przekątnej ekranu (cale): 43,2 cm (17"), Rozdzielczość: 1280 x 1024 piksele, Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms, Jasność: 300 cd/m², Natywne proporcje obrazu: 4:3, Kąt widzenia (poziomy): 160°, Kąt widzenia (pionowy): 160°. Kolor produktu: Czarny

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.
Customer service details