Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

LG 17" TFT Ultra Slim TCO03 17" Srebrny monitor komputerowy

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
LG
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
17" TFT Ultra Slim TCO03
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
L1770HQ
Kategoria
Wyświetlacze TFT/LCD są idealnie płaskie, dużo cieńsze i lżejsze niż klasyczne wyświetlacze CRT i nie migają, a wszystko to z powodu nowej technologii, której używają do produkcji obrazów. Czy chcesz zwolnić miejsce na biurku lub chcesz być w stanie poruszać swój monitor bez kontuzji pleców? W takim razie, to jest doskonały wyświetlacz dla Ciebie!
Monitory komputerowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez LG: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 16 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 8999
Statystyki oparte są o 77557 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 16-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75773 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 19 maj 2018 15:49:34
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu LG 17" TFT Ultra Slim TCO03 17" Srebrny monitor komputerowy:
To krótkie podsumowanie LG 17" TFT Ultra Slim TCO03 17" Srebrny monitor komputerowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

LG 17" TFT Ultra Slim TCO03, 43,2 cm (17"), 1280 x 1024 piksele, 4 ms, 300 cd/m², Srebrny

Długie podsumowanie opisu LG 17" TFT Ultra Slim TCO03 17" Srebrny monitor komputerowy:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie LG 17" TFT Ultra Slim TCO03 17" Srebrny monitor komputerowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

LG 17" TFT Ultra Slim TCO03. Długość przekątnej ekranu (cale): 43,2 cm (17"), Rozdzielczość: 1280 x 1024 piksele, Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms, Jasność: 300 cd/m², Natywne proporcje obrazu: 4:3, Kąt widzenia (poziomy): 160°, Kąt widzenia (pionowy): 160°. Kolor produktu: Srebrny

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.
Customer service details