Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

LG Speakerset Silver for 37" TFT głośnik Srebrny

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
LG
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Speakerset Silver for 37" TFT
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
SP3700S
Kategoria
Urządzenie konwertujące impulsy elektryczne w dźwięk.
Głośniki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez LG: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 28 sty 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 8024
Statystyki oparte są o 81751 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 28-01-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 79891 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 15 gru 2017 12:33:36
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu LG Speakerset Silver for 37" TFT głośnik Srebrny:
To krótkie podsumowanie LG Speakerset Silver for 37" TFT głośnik Srebrny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

LG Speakerset Silver for 37" TFT, 2.0 kanały, Srebrny

Długie podsumowanie opisu LG Speakerset Silver for 37" TFT głośnik Srebrny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie LG Speakerset Silver for 37" TFT głośnik Srebrny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

LG Speakerset Silver for 37" TFT. Kanały wyjścia audio: 2.0 kanały. Kolor produktu: Srebrny

Głośniki
Kanały wyjścia audio *
Kanał wyjścia audio to układ elektryczny, który jest ścieżką dla sygnału wytwarzanego przez urządzenie. Urządzenie może posiadać kilka kanałów wyjść audio.
2.0 kanały
Design
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Srebrny
Pozostałe właściwości
Model
Cechy urządzenia.
Głośniki do TV/Monitora
Moc satelit rms
Wyraża moc ciągłą (RMS) wytwarzaną przez głośnik satelitarny.
10 W
Liczba głośników satelitarnych
Liczba głośników satelitarnych. Głośniki satelitarne wykorzystuje się w systemach surround-sound. Umieszczane są dookoła środkowego głośnika dla zapewnienia wrażenia odtwarzania dźwięku przestrzennego. Zwykle są mniejsze od głośnika środkowego.
2
Customer service details
X