Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Linksys Wireless-B Access Point for Europe

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Linksys
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Wireless-B Access Point for Europe
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
WAP11-DE
Kategoria
Z punktem dostępu WLAN (Bezprzewodowa Sieć Lokalna) można zbudować własną sieć bezprzewodową i dzielić się zasobami sieci takimi jak drukarki, miejsce w pamięci. Można nawet dzielić się jednym połączeniem internetowym z całą bezprzewodową siecią lokalną przez połączenie punktu dostępu (przez Ethernet) do (A)DSL lub modemu kablowego z wbudowanym serwerem routera/DHCP.
Punkty dostępowe WLAN
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezLinksys: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 4970
Statystyki oparte są o 95079 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92890 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 15 May 2019 10:32:24
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Linksys Wireless-B Access Point for Europe:
To krótkie podsumowanie Linksys Wireless-B Access Point for Europe arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Linksys Wireless-B Access Point for Europe, 2.4 GHz, 250 użyt., DSSS, SNMP, IEEE 802.11b, 230 V

Długie podsumowanie opisu Linksys Wireless-B Access Point for Europe:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Linksys Wireless-B Access Point for Europe oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Linksys Wireless-B Access Point for Europe. Pasmo częstotliwości: 2.4 GHz, Liczba użytkowników: 250 użyt., Metoda rozszerzenia obrazu: DSSS. Protokoły zarządzające: SNMP, protokół Data link: IEEE 802.11b. Napięcie: 230 V, Częstotliwość danych wejściowych: 60 Hz, Pobór mocy: 50 W. Diody LED: Zasilanie. Typ anteny: Zewnętrzny

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.