Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Logitech Keyboard DeLuxe Access PS/2 klawiatura

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Logitech
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Keyboard DeLuxe Access
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
967228-0100 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Klawiatura jest głównym wejściem peryferyjnym używanym przez wszystkie komputery. Klawiatura pozwala użytkownikowi na interakcję z komputerem. Tak jak wiele maszyn do pisania, klawiatura ma wszystkie litery alfabetu, numery od 0-9 i dodatkowe klawisze operacyjne, np. do regulacji głośności lub przechodzenia bezpośrednio do skrzynki odbiorczej. Istnieją trzy różne typy połączeń: - USB jest najbardziej nowoczesne. Można je rozpoznać po prostokątnym złączu. - złącza PS/2 są okrągłe. Ten typ połączeń jest powszechnie wykorzystywany w komputerach PC. - Bluetooth jest kolejną nowoczesną (bezprzewodową) metodą łączenia.
klawiatury
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Logitech: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 15235
Statystyki oparte są o 75516 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73788 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 15 gru 2017 13:13:18
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Logitech Keyboard DeLuxe Access PS/2 klawiatura:
To krótkie podsumowanie Logitech Keyboard DeLuxe Access PS/2 klawiatura arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Logitech Keyboard DeLuxe Access, PS/2
Długie podsumowanie opisu Logitech Keyboard DeLuxe Access PS/2 klawiatura :

Logitech Keyboard DeLuxe Access. Interfejs urządzenia: PS/2

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Logitech Keyboard DeLuxe Access PS/2 klawiatura oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Klawiatura
Interfejs urządzenia *
Gniazda, przez które urządzenie można podłączyć do innych urządzeń.
PS/2
Wymagania systemowe
Obsługiwane systemy operacyjne Mac
System operacyjny Maca, np. OS X, który można używać z tym urządzeniem.
No
Pozostałe właściwości
Kompatybilna
Inne produkty, z którymi urządzenie może być użyte.
PC
Pozostałe właściwości
Minimalne wymagania systemowe
IBM or compatible system: Full functionality in Windows 98, NT 4.0, 2000, Me, XP Available PS/2 keyboard port CD-ROM drive For Internet and email functionality: An Internet account Netscape Navigator 4.0+, Microsoft Internet Explorer 4.0+ or AOL 4.0+ For multimedia control: Sound card and speakers
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
Windows 98, NT 4.0, 2000, Me, XP
Klawisze funkcyjne
Enhanced commands simplify tasks
Inne połączenia
Interfejs ynajdujący się na urządzeniu, do którego można podłączyć inne urządzenie.
PS/2 keyboard port
X