Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Maxell CD-RW 80MIN 700MB 4-10X 10PK Jewelcase 10 szt.

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Maxell
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
CD-RW 80MIN 700MB 4-10X 10PK Jewelcase
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
626000
Kategoria
Nagrywalne płyty CD (CD-R), na których możesz przechowywac dane w różnych formatach, w zależności od stacji dysku CD/DVD. Jeśli chcesz nagrać płytę CD z maksymalną prędkością dysku CD/DVD, upewnij się, że wybrałeś płytę CD obsługiwaną przez tą prędkość. Płyty CD wielokrotnego zapisu (CD-RW) są specjalnym rodzajem płyt CD, które możesz nadpisać raz po raz (do ograniczonej ilości razy). Zwykłe płyty CD mogą być używane tylko raz.
Płyty CD - R i płyty CD - RW
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezMaxell: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 4864
Statystyki oparte są o 95028 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92827 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:20:09
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Maxell CD-RW 80MIN 700MB 4-10X 10PK Jewelcase 10 szt.:
To krótkie podsumowanie Maxell CD-RW 80MIN 700MB 4-10X 10PK Jewelcase 10 szt. arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Maxell CD-RW 80MIN 700MB 4-10X 10PK Jewelcase, CD-RW, 120 mm, 700 MB, Kuferek na biżuterię, 10 szt.

Długie podsumowanie opisu Maxell CD-RW 80MIN 700MB 4-10X 10PK Jewelcase 10 szt.:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Maxell CD-RW 80MIN 700MB 4-10X 10PK Jewelcase 10 szt. oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Maxell CD-RW 80MIN 700MB 4-10X 10PK Jewelcase. Model: CD-RW, Pojemność przechowywania CD: 700 MB, Ilość na paczkę: 10 szt.. Rodzaj opakowania: Kuferek na biżuterię

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.