Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

MicroBattery MBC1043 adapter zasilający/ inwentor Auto 90 W Czarny

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
MicroBattery
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
MBC1043
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
MBC1043 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Adapter zasilający łączy urządzenie z gniazdem elektrycznym za pomocą wtyczki. Używany z urządzeniami elektrycznymi, które wymagają zasilania, ale nie mają wbudowanych elementów do pobierania prądu. Inwerter to urządzenie lub układ elektroniczny, które konwertuje prąd stały na prąd przemienny.
Adaptery zasilające i inwentory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezMicroBattery: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 21188
Statystyki oparte są o 88552 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 86540 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 07 mar 2019 11:24:33
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu MicroBattery MBC1043 adapter zasilający/ inwentor Auto 90 W Czarny:
To krótkie podsumowanie MicroBattery MBC1043 adapter zasilający/ inwentor Auto 90 W Czarny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

MicroBattery MBC1043, Notebook, Auto, 90 W, Czarny, Acer Aspire 1551, 1642WLMi, 1650Z, 1690-D2, 1830TZ, 2420 Series, 2440 Series, 2920, 2921, 3200...

Długie podsumowanie opisu MicroBattery MBC1043 adapter zasilający/ inwentor Auto 90 W Czarny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie MicroBattery MBC1043 adapter zasilający/ inwentor Auto 90 W Czarny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

MicroBattery MBC1043. Przeznaczenie: Notebook, Typ zasilacza: Auto, Moc rzeczywista: 90 W

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Customer service details