Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

MicroBattery 7.4V 1100mAh Black Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion)

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
MicroBattery
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
7.4V 1100mAh Black
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
MBD1046
Kategoria
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez MicroBattery: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 sty 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 3996
Statystyki oparte są o 82228 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-01-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 80349 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 22 lut 2019 11:11:27
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu MicroBattery 7.4V 1100mAh Black Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion):
To krótkie podsumowanie MicroBattery 7.4V 1100mAh Black Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion) arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

MicroBattery 7.4V 1100mAh Black, Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion), 1100 mAh, Nikon, 7,4 V, Czarny

Długie podsumowanie opisu MicroBattery 7.4V 1100mAh Black Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion):
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie MicroBattery 7.4V 1100mAh Black Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion) oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

MicroBattery 7.4V 1100mAh Black. Technologia baterii: Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion), Pojemność baterii: 1100 mAh, Obsługiwane produkty: Nikon

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Customer service details