Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

MicroBattery 3.7V 710mAh D.Grey akumulator Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion) 3,7 V

W celu uzyskania dostepu do Polski, proszę poproś o aktualizację

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
MicroBattery
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
3.7V 710mAh D.Grey
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
MBD1067
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
5705965921081
Kategoria
W tej kategorii znajdują się wszystkie potrzebne baterie nadające się do ponownego naładowania, odpowiednie do zastosowania w latarkach, aparatach cyfrowych, laptopach, etc.
Akumulatory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez MicroBattery: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 sty 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 10032
Statystyki oparte są o 80670 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-01-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 78836 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 21 maj 2018 05:25:25
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu MicroBattery 3.7V 710mAh D.Grey akumulator Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion) 3,7 V:
To krótkie podsumowanie MicroBattery 3.7V 710mAh D.Grey akumulator Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion) 3,7 V arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

MicroBattery 3.7V 710mAh D.Grey, 710 mAh, Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion), 3,7 V, Szary

Długie podsumowanie opisu MicroBattery 3.7V 710mAh D.Grey akumulator Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion) 3,7 V:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie MicroBattery 3.7V 710mAh D.Grey akumulator Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion) 3,7 V oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

MicroBattery 3.7V 710mAh D.Grey. Pojemność baterii: 710 mAh, Technologia baterii: Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion), Napięcie baterii: 3,7 V, Kolor produktu: Szary

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 2 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Deutschland 1 distributor(s)
France 1 distributor(s)
España 1 distributor(s)
Italia 1 distributor(s)
Customer service details