Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

MicroBattery Sony Ericsson T100 1100mah Bateria Biały

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
MicroBattery
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Sony Ericsson T100 1100mah
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
MBP-SOER1001
Kategoria
Części do telefonów komórkowych, takie jak klawiatura, wyświetlacze i gniazda.
Części zamienne do telefonów komórkowych
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez MicroBattery: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 sty 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 6995
Statystyki oparte są o 82228 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-01-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 80349 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 12 lut 2019 12:05:55
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu MicroBattery Sony Ericsson T100 1100mah Bateria Biały:
To krótkie podsumowanie MicroBattery Sony Ericsson T100 1100mah Bateria Biały arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

MicroBattery Sony Ericsson T100 1100mah, Bateria, Biały, Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion), 1100 mAh, 3,6 V, Sony Ericsson

Długie podsumowanie opisu MicroBattery Sony Ericsson T100 1100mah Bateria Biały:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie MicroBattery Sony Ericsson T100 1100mah Bateria Biały oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

MicroBattery Sony Ericsson T100 1100mah. Typ produktu: Bateria, Kolor produktu: Biały, Technologia baterii: Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion). Obsługiwane produkty: Sony Ericsson

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Customer service details