To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

CoreParts Battery 3.7v 1500mAh Bateria

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
CoreParts
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Battery 3.7v 1500mAh
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
MBP1004
Icecat Product ID :
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
created by   CoreParts: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 7188
Statystyki oparte są o 97136 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94642 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 15 May 2020 12:41:16
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu CoreParts Battery 3.7v 1500mAh Bateria:
To krótkie podsumowanie CoreParts Battery 3.7v 1500mAh Bateria arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

CoreParts Battery 3.7v 1500mAh, Bateria, Ipaq, Biały, Litowo-jonowa (Li-Ion), 1500 mAh, 3,7 V

Długie podsumowanie opisu CoreParts Battery 3.7v 1500mAh Bateria:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie CoreParts Battery 3.7v 1500mAh Bateria oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

CoreParts Battery 3.7v 1500mAh. Typ produktu: Bateria, Obsługiwane produkty: Ipaq, Kolor produktu: Biały