To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

CoreParts PALM KEY 256MB to USB 1.1 pamięć USB 0,256 GB USB Typu-A

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
CoreParts
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
PALM KEY 256MB to USB 1.1
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
MMUSB/256
Kategoria
Pendrive USB to niewielki urządzenie z wtyczką USB, którą można podłączyć do komputera lub innego urządzenia elektronicznego. Używane do przechowywania danych.
Pamięć USB
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
created by   CoreParts: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 3802
Statystyki oparte są o 96971 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94642 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 15 May 2020 12:33:51
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu CoreParts PALM KEY 256MB to USB 1.1 pamięć USB 0,256 GB USB Typu-A:
To krótkie podsumowanie CoreParts PALM KEY 256MB to USB 1.1 pamięć USB 0,256 GB USB Typu-A arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

CoreParts PALM KEY 256MB to USB 1.1, 0,256 GB, USB Typu-A, 18 g

Długie podsumowanie opisu CoreParts PALM KEY 256MB to USB 1.1 pamięć USB 0,256 GB USB Typu-A:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie CoreParts PALM KEY 256MB to USB 1.1 pamięć USB 0,256 GB USB Typu-A oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

CoreParts PALM KEY 256MB to USB 1.1. Pojemność: 0,256 GB, Interfejs urządzenia: USB Typu-A. Waga produktu: 18 g