Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Microsoft MS SQL Svr Std 2000 FR CD WNT 5u

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Microsoft
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
MS SQL Svr Std 2000 FR CD WNT 5u
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
228-00695
Kategoria
Wiele aplikacji używa dużych i skomplikowanych baz danych do przechowywania informacji. Oprogramowanie w tej kategorii zostało zaprojektowanie aby szybko i łatwo budować i zarządzać tymi bazami danych.
baza danych
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Microsoft: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 9838
Statystyki oparte są o 74605 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72877 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 20 lis 2017 06:48:47
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Microsoft MS SQL Svr Std 2000 FR CD WNT 5u :
Krótki, edytorski opis Microsoft MS SQL Svr Std 2000 FR CD WNT 5u

SQL Svr 2000 Standard Edtn French CD 5 Clt
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Microsoft MS SQL Svr Std 2000 FR CD WNT 5u:
To krótkie podsumowanie Microsoft MS SQL Svr Std 2000 FR CD WNT 5u arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Microsoft MS SQL Svr Std 2000 FR CD WNT 5u, Pełny, 95 MB, 64 MB, Intel Pentium - 166 MHz, Francuska
Długie podsumowanie opisu Microsoft MS SQL Svr Std 2000 FR CD WNT 5u :

Microsoft MS SQL Svr Std 2000 FR CD WNT 5u. Typ licencji: Pełny. Minimalna ilość miejsca na dysku: 95 MB, Minimalna ilość pamięci RAM: 64 MB, Minimalny procesor: Intel Pentium - 166 MHz. Wersja językowa: Francuska

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Microsoft MS SQL Svr Std 2000 FR CD WNT 5u oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.