Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Microsoft Vista Home Premium, DVD, PT

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Microsoft
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Vista Home Premium, DVD, PT
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
66I-00810
Kategoria
System operacyjny jest to program, który zostaje jako pierwszy uruchomiony po włączeniu komputera lub serwera. Od niego zależy prawidłowe działanie wszystkich pozostałych aplikacji. Niektóre przykłady popularnych systemów operacyjnych to: Microsoft Windows, Mac OS i Linux.
Systemy operacyjne
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezMicrosoft: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 4054
Statystyki oparte są o 95265 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 93073 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:19:18
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Microsoft Vista Home Premium, DVD, PT:
To krótkie podsumowanie Microsoft Vista Home Premium, DVD, PT arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Microsoft Vista Home Premium, DVD, PT, Pudełko, 15 GB, 0,5 GB, Portugalski, DVD, PC

Długie podsumowanie opisu Microsoft Vista Home Premium, DVD, PT:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Microsoft Vista Home Premium, DVD, PT oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Microsoft Vista Home Premium, DVD, PT. Rodzaj oprogramowania: Pudełko. Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej: 15 GB, Minimum RAM: 0,5 GB. Wersja językowa: Portugalski, Typ mediów: DVD. Platforma: PC, Minimalny procesor: 800 MHz

Licencja
Rodzaj oprogramowania *
Pudełko
Wymagania systemowe
Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej *
15 GB
Minimum RAM *
0,5 GB
Cechy
Wersja językowa *
Portugalski
Typ mediów
DVD
Pozostałe funkcje
Platforma
PC
Minimalny procesor
800 MHz
Zgodny z Mac
No