Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

MSI 865GVM3-V płyta główna LGA 775 (Socket T) Micro ATX

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
MSI
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
865GVM3-V
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
865GVM3-V
Kategoria
Płyta główna, jest elementem łączącym wszystkie poszczególne części komputera. Często ma kilka zintegrowanych elementów, jakich jak karta dźwiękowa, umożliwiająca komputerowi odtwarzanie muzyki lub karta sieciowa, łącząca komputer z siecią. Standardową formą współczynnika (rozmiar) płyty głównej jest ATX, potrzebna jest przynajmniej jedna midi-tower, aby ją wpasować. Płyty główne MicroATX są często kompletne i mają więcej urządzeń pokładowych jak karta graficzna i mieszczą się w mniejszych obudowach, ale są zazwyczaj mniej rozbudowane.
Płyty główne
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez MSI: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 28 sty 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 8227
Statystyki oparte są o 81692 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 28-01-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 79832 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 12 cze 2018 09:50:52
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu MSI 865GVM3-V płyta główna LGA 775 (Socket T) Micro ATX:
To krótkie podsumowanie MSI 865GVM3-V płyta główna LGA 775 (Socket T) Micro ATX arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

MSI 865GVM3-V, 2 GB, Intel, LGA 775 (Socket T), 10Mb/s, 100Mb/s, Micro ATX, ATX

Długie podsumowanie opisu MSI 865GVM3-V płyta główna LGA 775 (Socket T) Micro ATX:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie MSI 865GVM3-V płyta główna LGA 775 (Socket T) Micro ATX oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

MSI 865GVM3-V. Maksymalna pojemność pamięci: 2 GB. Producent procesora: Intel, Gniazdko procesora: LGA 775 (Socket T). Cechy sieci: 10Mb/s, 100Mb/s. Rodzaj płyty: Micro ATX. Rodzaj zasilania: ATX

Pamięć
Liczba gniazd pamięci
2
Maksymalna pojemność pamięci
Maksymalna pamięć wewnętrzna dostępna dla danego urządzenia.
2 GB
Procesor
Producent procesora *
Producent procesora.
Intel
Gniazdko procesora *
Komponenty mechaniczne i połączenia elektryczne pomiędzy mikroprocesorem a obwodem drukowanym (PCB). Pozwala to na wymianę procesora bez potrzeby lutowania.
LGA 775 (Socket T)
Włącznik
Ilość gniazd USB 2.0 *
Końcówka kabla z wtyczką USB 2.0. USB 2.0 pojawił się na rynku w kwietniu 2000 (teraz nazywany "Hi-Speed") Urządzenia zgodne z warunkami nowej specyfikacji mogą pracować z maksymalną szybkością 480 Mbit/s. Rzeczywista szybkość przesyłu danych zależy od konstrukcji urządzenia i wynosi do 280 Mbit/s.
2
Ilość gniazd SATA
2
Złącze audio na przednim panelu
Yes
Wejście audio CD/AUX
Yes
Gniazdo zasilania ATX (24-pin)
Yes
Gniazdo wentylatora procesora
Yes
Gniazdo na obudowie
Yes
Ilość gniazd COM
1
Gniazdo stacji dyskietek
Yes
Tablica rozdzielcza
Liczba portów USB 2.0 *
Porty USB 2.0 posiadają prędkość transmisji danych 480 Mbps i są wstecznie kompatybilne z USB 1.1. Istnieje możliwość podłączania do nich różnego rodzaju urządzeń peryferyjnych.
4
Tablica rozdzielcza
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) *
Liczba portów Ethernet LAN (RJ-45) w urządzeniu. Porty Ethernet LAN (RJ-45) umożliwiają komputerowi połączenie się z siecią ethernet.
1
Liczba portów ps/2 *
Liczba złącz PS / 2 dla klawiatury i myszy. Ich nazwa pochodzi od IBM Personal System / 2.
2
Liczba portów VGA (D-Sub) *
Liczba portów VGA (D-Sub) w urządzeniu. VGA (D-Sub) ma 15 pin i jest wtyczką łączącą komputer z monitorem. Po raz pierwszy wprowadzona zostałą w 1987 przez IBM.
1
Wyjścia słuchawkowe
Liczba gniazd/portów do podłączania słuchawek.
1
Mikrofon
Gniazdo, do którego podłączany jest mikrofon.
Yes
Liczba równoległych portów komunikacyjnych
Liczba równoległych portów komunikacyjnych. Port równoległy to rodzaj interfejsu w komputerze do podłączania urządzeń peryferyjnych. W informatyce port równoległy to fizyczny interfejs komunikacji równoległej. Były popularne w latach 80. i 90. (głównie zgodne ze standardem IEEE 1284) ale teraz są zastępowane przez inne porty, np. USB.
1
Szeregowe porty komunikacyjne
Liczba portów szeregowych w komputerze lub urządzeniu peryferyjnym. Port szeregowy to fizyczny interfejs komunikacji szeregowej, przez który przesyłane są dane. Nazwa zwykle odnosi się do sprzętu zgodnego ze standardem RS-232, który ma łączyć się z modemem lub podobnym urządzeniem komunikacyjnym. W nowoczesnych komputerach i urządzeniach peryferyjnych porty szeregowe zostały w większości zastąpione przez porty USB i inne interfejsy.
1
Sieć komputerowa
Cechy sieci
10Mb/s, 100Mb/s
Opis ogólny
Rodzaj płyty *
Standard konstrukcji płyty głównej (ATX, BTX itp.)
Micro ATX
Zarządzanie energią
Rodzaj zasilania
Rodzaj źródła energii.
ATX
Waga i rozmiary
Szerokość produktu *
Miara szerokości.
245 mm
Długość urządzenia *
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
190 mm
Pozostałe właściwości
Wyjście audio
Rodzaj dźwięku wyjściowego, które wytwarza urządzenie.
Realtek ALC655
Gniazdo rozszerzeń
Gniazdo rozszerzeń
Lista WE/WY gniazd kart rozszerzeń, w tym ilość każdego z nich.
1 x AGR 2 x PCI 2.3 32-bit PCI
Customer service details