Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

MSI GeForce 6200TC GeForce 6200 GDDR

For access to Polski, please request an upgrade

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
MSI
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
GeForce 6200TC
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
NX6200TC TD128E
Kategoria
Karta graficzna jest pełnym graficznym podsystemem komputera PC. Jest ona odpowiedzialna za jakość i prędkość odtwarzania wideo. Dla użytkowników grających w gry lub pracujących z multimedialnymi aplikacjami, szczególnie istotne jest posiadanie karty graficznej z wysoko wydajnym procesorem graficznym i z wystarczającą pamięcią.
Karty graficzne
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez MSI: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 28 sty 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 5833
Statystyki oparte są o 78904 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 28-01-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 77126 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 22 cze 2018 03:57:09
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu MSI GeForce 6200TC GeForce 6200 GDDR:
To krótkie podsumowanie MSI GeForce 6200TC GeForce 6200 GDDR arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

MSI GeForce 6200TC, GeForce 6200, GDDR, 128 bit, 2048 x 1536 piksele

Długie podsumowanie opisu MSI GeForce 6200TC GeForce 6200 GDDR:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie MSI GeForce 6200TC GeForce 6200 GDDR oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

MSI GeForce 6200TC. Procesor graficzny: GeForce 6200. Typ pamięci adaptera grafiki: GDDR, Magistrala pamięci: 128 bit. Maks. Rozdzielczość: 2048 x 1536 piksele. Wersja DirectX: 9.0, Wersja OpenGL: 1.5

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.
Customer service details