To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Netgear Gigabit Koper PCI-Adapter

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Netgear
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Gigabit Koper PCI-Adapter
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
GA311GR show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
NIC lub karta sieciowa jest płytą drukowaną lub chipem, umożliwiającą komputerowi komunikację z innymi komputerami w sieci. Po podłączeniu do sieci, komputery mogą udostępniać strony internetowe, pliki, drukarki i inne zasoby. Najbardziej popularnym standardem sieci jest Ethernet, który może być rozpoznany przez prostokątne złącza zawierające osiem przewodów. Sieć bezprzewodowa ze standardem 802.11b oraz z szybszym 802.11g staje się coraz bardziej popularna zarówno w domu jak i w biurze, jednak nie jest jeszcze tak szybka jak sieć przewodowa (Ethernet). Miejsce publiczne z dostępem do bezprzewodowego Internetu nazywa się "hot spot".
Karty sieciowe
Icecat Product ID :
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
created by   Netgear: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 61393
Statystyki oparte są o 97136 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94642 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:19:29
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Netgear Gigabit Koper PCI-Adapter:
To krótkie podsumowanie Netgear Gigabit Koper PCI-Adapter arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Netgear Gigabit Koper PCI-Adapter, Przewodowa

Długie podsumowanie opisu Netgear Gigabit Koper PCI-Adapter:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Netgear Gigabit Koper PCI-Adapter oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Netgear Gigabit Koper PCI-Adapter. Technologia łączności: Przewodowa

Porty i interfejsy
Technologia łączności *
Przewodowa
Konstrukcja
Układ
Rozszerzenie
Wymagania systemowe
System operacyjny
Windows XP, 2000, Me, 98SE (Second Edition), NT 4.0 and NDIS 2.0 drivers
Minimalny procesor
computer with a Pentium 300 MHz or higher compatible processor
Waga i rozmiary
Waga produktu
60 g
Pozostałe funkcje
Minimalne wymagania systemowe
- One open 32-bit or 64-bit PCI slot - A CD-ROM drive - 64 MB of memory - Windows XP Home, Windows XP Professional, 2000, Me, 98SE (2nd edition), Windows NT 4.0 (with Service Pack 5 or above), Windows 2000 Professional, Windows 2000 Server, or Windows 2000 Advanced Server
Wymiary produktu (SxGxW)
140 x 60
Szybkość przesyłania danych
1 Gbit/s