Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Netgear NG GA621 GENet PCI SX SC karta sieciowa

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Netgear
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
NG GA621 GENet PCI SX SC
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
GA621
Kategoria
NIC lub karta sieciowa jest płytą drukowaną lub chipem, umożliwiającą komputerowi komunikację z innymi komputerami w sieci. Po podłączeniu do sieci, komputery mogą udostępniać strony internetowe, pliki, drukarki i inne zasoby. Najbardziej popularnym standardem sieci jest Ethernet, który może być rozpoznany przez prostokątne złącza zawierające osiem przewodów. Sieć bezprzewodowa ze standardem 802.11b oraz z szybszym 802.11g staje się coraz bardziej popularna zarówno w domu jak i w biurze, jednak nie jest jeszcze tak szybka jak sieć przewodowa (Ethernet). Miejsce publiczne z dostępem do bezprzewodowego Internetu nazywa się "hot spot".
karty sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Netgear: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 12171
Statystyki oparte są o 74584 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72864 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 11:07:08
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Netgear NG GA621 GENet PCI SX SC karta sieciowa :
Krótki, edytorski opis Netgear NG GA621 GENet PCI SX SC karta sieciowa

100 1000 Mbps Fiber Gigabit Ethernet Card
Więcej>>>

Netgear NG GA621 GENet PCI SX SC karta sieciowa:
Oficjalny tekst marketingowy Netgear NG GA621 GENet PCI SX SC karta sieciowa został dodany przez producenta
When your network calls for a speed upgrade, placing a NETGEAR GA621 Fiber Gigabit Ethernet Card in the server does the trick quickly. The high performance card provides serious throughput with a 64-bit PCI bus and speeds up legacy systems with 32-bit PCI capacity. Plug-and-play installation makes it ultimately easy to plug-into a Gigabit network.
HIGH-PERFORMANCE
Fiber connectability speeds up your network with Gbps performance.

SERVER SUPPORT
NETGEAR drivers are optimized for peak server performance and extensive driver
support is provided for interoperability with all major operating systems.

FLEXIBLE
The card works with both 64-bit and 32-bit PCI buses and automatically adjusts for straight-through or crossover cables.

SIMPLE
Plug and play installation makes set-up a snap.
Krótkie podsumowanie opisu Netgear NG GA621 GENet PCI SX SC karta sieciowa:
To krótkie podsumowanie Netgear NG GA621 GENet PCI SX SC karta sieciowa arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Netgear NG GA621 GENet PCI SX SC, 0,097 Gbit/s
Długie podsumowanie opisu Netgear NG GA621 GENet PCI SX SC karta sieciowa :

Netgear NG GA621 GENet PCI SX SC. Szybkość przesyłania danych: 0,097 Gbit/s

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Netgear NG GA621 GENet PCI SX SC karta sieciowa oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Przepustowość
Szybkość przesyłania danych
Szybkość, z jaką dane mogą być przesyłane MC, wyrażone w jednostkach na sekundę, może się różnić w zależności od konfiguracji sieci.
0,097 Gbit/s