Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Netgear NG GA622T GENet PCI RJ45 karta sieciowa

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Netgear
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
NG GA622T GENet PCI RJ45
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
GA622T
Kategoria
NIC lub karta sieciowa jest płytą drukowaną lub chipem, umożliwiającą komputerowi komunikację z innymi komputerami w sieci. Po podłączeniu do sieci, komputery mogą udostępniać strony internetowe, pliki, drukarki i inne zasoby. Najbardziej popularnym standardem sieci jest Ethernet, który może być rozpoznany przez prostokątne złącza zawierające osiem przewodów. Sieć bezprzewodowa ze standardem 802.11b oraz z szybszym 802.11g staje się coraz bardziej popularna zarówno w domu jak i w biurze, jednak nie jest jeszcze tak szybka jak sieć przewodowa (Ethernet). Miejsce publiczne z dostępem do bezprzewodowego Internetu nazywa się "hot spot".
karty sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Netgear: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 23223
Statystyki oparte są o 74584 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72864 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 21 sie 2017 04:10:45
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: 5 years
Długa nazwa produktu Netgear NG GA622T GENet PCI RJ45 karta sieciowa :
Krótki, edytorski opis Netgear NG GA622T GENet PCI RJ45 karta sieciowa

GA622T 100 1000 Mbps Gigabit Ethernet PCI RJ45 + link aggr.
Więcej>>>

Netgear NG GA622T GENet PCI RJ45 karta sieciowa:
Oficjalny tekst marketingowy Netgear NG GA622T GENet PCI RJ45 karta sieciowa został dodany przez producenta
NETGEAR's GA622T Copper Gigabit Ethernet Card accelerates your network to 1000 Mbps over Cat 5 networking cables while it eliminates network bottleneck slowdowns. Ideal for multiple 100 Mbps clients accessing a 1 Gbps server, this high-performance adapter card provides the ultimate throughput with 64-bit PCI bus, and speeds up legacy systems with 32-bit PCI capacity. The accommodating GA622T automatically adjusts for straight-through or crossover cables. Drivers are optimized for peak server performance, and extensive driver support is provided. With simple, Plug and Play installation, your servers will be back online in minutes, pumping out data faster than ever before!

HIGH-PERFORMANCE
Speeds up your network to 1000 Mbps over standard Cat 5 networking cables, blasting through the problem of network bottlenecks to the server.

EFFECTIVE
NETGEAR's drivers are designed specifically for optimal server performance.

ACCOMMODATING
Extensive driver support for interoperability within all major operating systems.

RESOURCEFUL
Works with both 64-bit PCI buses and 32-bit PCI buses, and automatically adjusts for
straight-through or crossover cables.

EASYGOING
Simple, Plug and Play installation gets your system up to maximum productivity
in no time.
Krótkie podsumowanie opisu Netgear NG GA622T GENet PCI RJ45 karta sieciowa:
To krótkie podsumowanie Netgear NG GA622T GENet PCI RJ45 karta sieciowa arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Netgear NG GA622T GENet PCI RJ45, Przewodowy
Długie podsumowanie opisu Netgear NG GA622T GENet PCI RJ45 karta sieciowa :

Netgear NG GA622T GENet PCI RJ45. Technologia łączności: Przewodowy

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Netgear NG GA622T GENet PCI RJ45 karta sieciowa oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Łączność
Technologia łączności *
Przewodowy
Przepustowość
Szybkość przesyłania danych
Szybkość, z jaką dane mogą być przesyłane MC, wyrażone w jednostkach na sekundę, może się różnić w zależności od konfiguracji sieci.
1 Gbit/s