Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Netgear Parallelle Print Server 2 poorten Ethernet LAN serwer druku

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Netgear
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Parallelle Print Server 2 poorten
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PS110GE
Kategoria
Połącz jedną lub więcej drukarek bezpośrednio do swojej sieci lokalnej i udostępnij ją/je wszystkim komputerom w Twojej sieci używając jednego z tych serwerów wydruku.
serwery druku
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Netgear: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 19120
Statystyki oparte są o 75002 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73286 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 13 gru 2017 04:52:38
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Netgear Parallelle Print Server 2 poorten Ethernet LAN serwer druku:
To krótkie podsumowanie Netgear Parallelle Print Server 2 poorten Ethernet LAN serwer druku arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Netgear Parallelle Print Server 2 poorten, Ethernet LAN, 730 g, Zasilanie, 0 - 40 °C, 0 - 90%, 100 Mbit/s
Długie podsumowanie opisu Netgear Parallelle Print Server 2 poorten Ethernet LAN serwer druku :

Netgear Parallelle Print Server 2 poorten. Typ polaczenia sieciowego: Ethernet LAN. Waga produktu: 730 g. Diody LED: Zasilanie. Realna szybkość przesyłania danych: 100 Mbit/s, Wymiary produktu (SxGxW): 189 x 122 x 21 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Netgear Parallelle Print Server 2 poorten Ethernet LAN serwer druku oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Sieć komputerowa
Typ polaczenia sieciowego *
Rodzaj połączenia sieciowego, np. Ethernet, Wi-Fi.
Ethernet LAN
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
730 g
Wskazywanie
Diody LED
Zasilanie
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
0 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej
0 - 90%
Pozostałe właściwości
Realna szybkość przesyłania danych
Szybkość, z jaką dane mogą być przesyłane MC, wyrażona w jednostkach na sekundę, może się różnić w zależności konfiguracji sieci
100 Mbit/s
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
189 x 122 x 21 mm