Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Netgear RangeMax™ NEXT Wireless PCI Adapter 270Mbit/s karta sieciowa

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Netgear
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
RangeMax™ NEXT Wireless PCI Adapter
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
WN311B
Kategoria
NIC lub karta sieciowa jest płytą drukowaną lub chipem, umożliwiającą komputerowi komunikację z innymi komputerami w sieci. Po podłączeniu do sieci, komputery mogą udostępniać strony internetowe, pliki, drukarki i inne zasoby. Najbardziej popularnym standardem sieci jest Ethernet, który może być rozpoznany przez prostokątne złącza zawierające osiem przewodów. Sieć bezprzewodowa ze standardem 802.11b oraz z szybszym 802.11g staje się coraz bardziej popularna zarówno w domu jak i w biurze, jednak nie jest jeszcze tak szybka jak sieć przewodowa (Ethernet). Miejsce publiczne z dostępem do bezprzewodowego Internetu nazywa się "hot spot".
Karty sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Netgear: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 16 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 13587
Statystyki oparte są o 77585 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 16-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75800 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 23 lis 2017 13:27:08
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Netgear RangeMax™ NEXT Wireless PCI Adapter 270Mbit/s karta sieciowa:
To krótkie podsumowanie Netgear RangeMax™ NEXT Wireless PCI Adapter 270Mbit/s karta sieciowa arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Netgear RangeMax™ NEXT Wireless PCI Adapter, Bezprzewodowy, Karta PC, 270 Mbit/s

Długie podsumowanie opisu Netgear RangeMax™ NEXT Wireless PCI Adapter 270Mbit/s karta sieciowa:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Netgear RangeMax™ NEXT Wireless PCI Adapter 270Mbit/s karta sieciowa oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Netgear RangeMax™ NEXT Wireless PCI Adapter. Technologia łączności: Bezprzewodowy, Interfejs hosta: Karta PC. Maksymalna szybkość przesyłania danych: 270 Mbit/s

Łączność
Technologia łączności *
Bezprzewodowy
Interfejs hosta *
Opis interfejsu hosta produktu
Karta PC
Przepustowość
Maksymalna szybkość przesyłania danych *
Maksymalna prędkość z jaką dane mogą być przesyłane z jednego urządzenia na drugie.
270 Mbit/s
Wymagania systemowe
Minimalny procesor
Najniższa prędkość pracy procesora komputera lub minimalna wydajność procesora potrzebna do uruchomienia określonego programu.
Intel Pentium 300 MHz
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
54 g
Pozostałe właściwości
Zgodny ze standradami przemysłowymi
Lista cech, które opisują metody zgodności dla określonych w danej branży norm produktu.
IEEE802.11n draft specification, IEEE 802.11b, IEE802.11g
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
120 x 128 x 27 mm
Zabezpieczenia fizyczne
- WiFi protected Access (WPA2- PSK, WPA- PSK); - Wired Equivalent Privacy (WEP) 64- bit, 128-bit encryption for IEEE 802.11b and IEEE802.11g;
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
MicrosoftWindows 2000 SP4 / Windows XP
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2016-10-28
0%
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)
Customer service details