Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Nokia Music Headset HS-20, AD-41 Zestaw słuchawkowy Czarny

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Nokia
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Music Headset HS-20, AD-41
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
0279998/HS-20+AD-41
Kategoria
Zestaw słuchawkowy to połączenie słuchawek z mikrofonem. Zapewniają taką samą funkcjonalność jak zwykłe zestawy telefoniczne ale dodatkowo do korzystania z nich nie trzeba używać rąk. Mają wiele zastosowań, między innymi w call centre.
Słuchawki i zestawy słuchawkowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezNokia: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 4143
Statystyki oparte są o 95107 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92905 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 12 Nov 2019 15:23:43
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Nokia Music Headset HS-20, AD-41 Zestaw słuchawkowy Czarny:
To krótkie podsumowanie Nokia Music Headset HS-20, AD-41 Zestaw słuchawkowy Czarny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Nokia Music Headset HS-20, AD-41, Zestaw słuchawkowy, Czarny, Binarny, Cyfrowy, 3,5 m, Bezprzewodowy

Długie podsumowanie opisu Nokia Music Headset HS-20, AD-41 Zestaw słuchawkowy Czarny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Nokia Music Headset HS-20, AD-41 Zestaw słuchawkowy Czarny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Nokia Music Headset HS-20, AD-41. Typ produktu: Zestaw słuchawkowy, Kolor produktu: Czarny, Typ zestawu słuchawkowego: Binarny. Technologia łączności: Bezprzewodowy. Rodzaj magnesu: Neodym. Kompatybilność: Telephone

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.